#zostańwdomu i zamów Twoją dietę.

08.04.2020

Jak z pewnością wiesz, w celu ochrony zdrowia zostały ostatnio wprowadzone dodatkowe środki bezpieczeństwa. My również reagujemy na obecną sytuację.

Zadbanie o zdrowie wszystkich naszych Klientów i personelu jest naszym absolutnym priorytetem. Dlatego chcemy podzielić się informacjami o środkach bezpieczeństwa, jakie zachowujemy w czasie epidemii, przygotowując posiłki i dostarczając je pod Twoje drzwi.

Czytając dowiesz się:
– o naszym zakładzie produkcyjnym.
– jakie podejmujemy środki bezpieczeństwa i ochrony?
– jak działają dostawy?

Dostawy towaru, proces przygotowywania posiłków, pakowanie oraz dostawy posiłków dostosowane są do panujących warunków.

Zakład produkcyjny
Zbudowaliśmy od podstaw super nowoczesny zakład produkcyjny, który spełnia surowe normy higieniczno-sanitarne oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa produkcji żywności. Codziennie dezynfekujemy powierzchnie produkcyjne.

Zasady zachowania bezpieczeństwa
Do utrzymania higieny i czystości w zakładzie używamy tylko profesjonalnych urządzeń i środków, które zapewniają odpowiednią dezynfekcję i bezpieczeństwo produkcji. Na teren hali produkcyjnej nie mają wstępu żadne osoby z zewnątrz poza pracownikami.

Odzież ochronna
Każdy pracownik ma obowiązek noszenia stroju ochronnego oraz jednorazowego czepka, maseczki, rękawiczek oraz obuwia ochronnego. Dzięki współpracy z renomowaną firmą, codziennie mamy zapewnioną czystą i zdezynfekowaną odzież roboczą.

Pracownicy
Przed wejściem do zakładu każdy z pracowników ma obowiązek dezynfekcji rąk i obuwia.  Mierzymy temperaturę oraz przeprowadzamy wywiad o jego stanie zdrowia. Zarówno pracownicy zakładu oraz pracownicy biurowi są na bieżąco instruowani o przestrzeganiu zaleceń i środków ostrożności w walce z rozprzestrzenianiem się koronawirusa zgodnie z zaleceniami WHO oraz GIS. 

Dostawy
Firmy dowożące posiłki oraz nasi dostawcy przestrzegają wszelkich norm higienicznych oraz zaleceń GIS związanych ze środkami ostrożności ws. COVID 19. Nasi kierowcy zostawiają Twoje gotowe pudełka z posiłkami pod drzwiami pod wskazanym adresem. Podsumowując, dostawa naszych diet odbywa się bez kontaktowo.

 

Zdrowie jest szczególnie ważne, a dziś jest ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.
Bacznie obserwujemy obecną sytuację i służymy informacjami.
To ważne, żebyśmy wszyscy dbali o bezpieczeństwo – swoje i bliskich.

 

SuperTeam