Bądź Eko
z SuperMenu

W SuperMenu czujemy się odpowiedzialni nie tylko za Twoje zdrowie, ale również za otaczające nas środowisko. Dlatego chcemy robić wszystko, co w naszej mocy, żeby nasze posiłki dostarczane były do Ciebie w jak najbardziej ekologicznych opakowaniach.

Wybierając catering dietetyczny SuperMenu możesz poczuć się lepiej nie tylko dzięki naszym daniom, ale także dlatego, że pomagasz chronić środowisko naturalne – dla siebie i dla przyszłych pokoleń.

Bądź Eko
z SuperMenu

Nasze
opakowania

W SuperMenu kochamy kreatywne rozwiązania, które prowadzą do zmian na lepsze. Dlatego współpracujemy z producentem całkowicie ekologicznych tacek me.Organic.

Tacki te są w 100% kompostowalne i bezpieczne dla zdrowia, bo nie zawierają żadnych szkodliwych substancji. Wykonywane są z pulpy trzcinowej i specjalnej warstwy PLA: w pełni biodegradowalnego kwasu mlekowego, otrzymywanego ze skrobi kukurydzianej, korzeni tapioki lub trzciny cukrowej.

Tacki posiadają atest austriackiego instytutu
TÜV OK Compost i nadają się do kompostowania zgodnie z normą EN 13432.

Nasze
opakowania

Eko jest
praktyczne!

Nasze eko-tacki są nie tylko ekologiczne, ale też w 100% praktyczne! Cechują się wysoką sztywnością, wytrzymałością, odpornością na tłuszcz i wilgoć. Dania w tackach me.Organic możesz bez problemu podgrzewać lub mrozić.

Jak zamówić eko-opakowania? Zrobisz to jednym kliknięciem!
Złóż zamówienie w taki sam sposób jak zawsze. Przy wyborze usług dodatkowych możesz wybrać wariant eko-opakowań.

Eko jest
praktyczne!

Co zrobić
z eko-opakowaniem?

Gdzie wyrzucić puste eko-opakowanie? Tackę wyrzuć do pojemnika na odpady organiczne (kolor brązowy), a folię zamykającą do pojemnika na tworzywa sztuczne (w Warszawie – kolor czerwony, w innych miastach – kolor żółty).

Tradycyjne, plastikowe opakowania wyrzucaj proszę do pojemnika na tworzywa sztuczne.

Dziękujemy!

Co zrobić
z eko-opakowaniem?