Catering dietetyczny Białystok

Catering dietetyczny SuperMenu by Anna Lewandowska jest już dostępny w Białymstoku. Czy to nie wspaniała wiadomość? Dieta pudełkowa to super rozwiązanie dla każdego, kto marzy o zmianie stylu życia na zdrowszy. Niezależnie od tego, czy chcesz utrzymać dotychczasową masę ciała, schudnąć, czy zbudować masę mięśniową, nasza zdrowa dieta opracowana przez specjalistów pomoże Ci w osiągnięciu celu. Decydując się na fit catering, zyskujesz też więcej czasu, który możesz spożytkować na treningi i zasłużony odpoczynek. Połączenie diety, aktywności fizycznej, równowagi psychofizycznej i motywacji to klucz do sukcesu!

Proponujemy Ci program Droga do zdrowia składający się z trzech unikalnych diet – Dobry Start, Droga do Mistrzostwa i Wyzwanie Wojownika. Do pełni zdrowia przybliży Cię stosowanie każdej z tych diet lub decydując się na jedną, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Jeśli masz konkretne wymagania żywieniowe, takie jak dieta wegetariańska czy gluten free, dla Ciebie również mamy propozycje w naszym SuperMenu. Decydując się na ten jedyny w swoim rodzaju catering pudełkowy w Białymstoku, wyeliminujesz ze swojego menu produkty szkodliwe, a dodasz te mające pozytywny wpływ na organizm, dzięki czemu wzmocnisz swoje zdrowie, poprawisz samopoczucie i usprawnisz kondycję fizyczną. Każda z pozycji w SuperMenu jest wyjątkowa w swoim rodzaju, ale też wiele je łączy – zwłaszcza dbałość o zdrowie i najwyższą jakość składników!

Dieta pudełkowa Białystok

W naszym cateringu dietetycznym postawiliśmy na różnorodność, która jest nie tylko gwarancją doskonałego smaku, ale też zapewnia zbilansowaną dietę i chroni przed niedoborami pokarmowymi. Jedzenie fit, które Ci oferujemy, bogate jest w dobrej jakości źródła białka, węglowodany złożone i zdrowe tłuszcze. Do tego moc warzyw i owoców, które dostarczają cennych witamin antyoksydacyjnych, kwasu foliowego, składników mineralnych i dużą ilość błonnika. W SuperMenu nie znajdziesz natomiast produktów wysokoprzetworzonych, wzmacniaczy smaku, sztucznych barwników ani konserwantów. Smak naszych potraw to zasługa zdolnych kucharzy, dla których aromatyczne przyprawy i zioła to podstawa udanego gotowania.

Przekonaj się, że zdrowe odżywianie jest super, wybierz najlepszy catering dietetyczny w Białymstoku i zmień styl życia na lepszy. Twój organizm Ci za to podziękuje!