Catering dietetyczny Gdańsk

Szukasz przepisu na zdrowie? Połącz pełnowartościową dietę z aktywnością fizyczną i odpowiednią porcją motywacji! Nie wiesz, od czego zacząć? Zamów catering dietetyczny w Gdańsku – SuperMenu by Anna Lewandowska. To najlepszy sposób na zmianę nawyków żywieniowych na zdrowsze. Nie musisz zastanawiać się, czy Twoje jedzenie jest odpowiednio zbilansowane, bo my już o to zadbamy. Decydując się na naszą dietę z dowozem, zyskasz pięć pełnowartościowych posiłków dziennie, które pomogą Ci osiągnąć zamierzony cel – schudnąć, zbudować masę mięśniową czy po prostu zdrowo się odżywiać.

Jeśli nie wiesz, jaka kaloryczność jest dla Ciebie odpowiednia, zadzwoń, a nasz dietetyk pomoże wybrać Ci dietę pudełkową dostosowaną do Twoich potrzeb. W naszych programach żywieniowych uwzględniamy płeć, masę ciała, wiek, wzrost, poziom aktywności fizycznej, a także specjalne potrzeby. Nie jesz mięsa, ryb, strączków, a może jesteś na diecie bezglutenowej lub bez laktozy? Dla nas to nie problem – znajdziemy dla Ciebie optymalne rozwiązanie!

Dieta pudełkowa Gdańsk

Wybierz catering dietetyczny w Gdańsku, który najlepiej zrozumie Twoje potrzeby. Zdrowie jest dla nas najważniejsze! Dlatego w naszych posiłkach dietetycznych nie znajdziesz wysokoprzetworzonej żywności, barwników, sztucznych aromatów czy konserwantów. Sięgamy po produkty najwyższej jakości – warzywa, owoce, mięso, ryby czy źródła pełnowartościowych węglowodanów. W naszych potrawach znajdziesz też produkty z kategorii superfoods, które posiadają niezwykłe właściwości prozdrowotne. Większość posiłków staramy się komponować z sezonowych produktów prosto od polskich rolników.

Według nas kluczem do udanej diety jest zdrowa różnorodność – chroni przed niedoborami i zapewnia satysfakcjonujące doznania smakowe. Dlatego w naszym cateringu dietetycznym nie ma miejsca na nudę i monotonię. Stosujemy najrozmaitsze przyprawy i zioła, inspirujemy się kuchniami z całego świata, czego rezultatem są dania, których nie powstydziłaby się najlepsza restauracja. Czy można wymarzyć sobie lepszy catering pod drzwi?

SuperMenu nie oferuje kolejnej “diety cud”, ale zmianę stylu życia na zdrowszy. Decydując się na nasz catering dietetyczny w Gdańsku, otrzymasz nie tylko super jedzenie, ale też mnóstwo motywacji do kompleksowego zadbania o siebie i osiągnięcia trwałych efektów.