Catering dietetyczny Gdynia

Mamy świetną wiadomość dla każdego mieszkańca Gdyni – catering dietetyczny SuperMenu by Anna Lewandowska dostarcza zdrowe posiłki również w Twoim mieście! To super okazja do podjęcia długo planowanej diety. Decydując się na catering z dowozem, możesz lepiej skupić się na treningach i aktywnym spędzaniu wolnego czasu, nie przejmując się zupełnie kwestią gotowania.

Od dawna myślałeś o tym, żeby zadbać o swoje zdrowie – zacząć się lepiej odżywiać i więcej ruszać – ale brakowało Ci motywacji? Od teraz my pomożemy Ci w osiągnięciu celu i zmotywujemy do trwałej zmiany nawyków żywieniowych. Dzięki smacznej i urozmaiconej diecie pudełkowej pokochasz zdrowe odżywianie i pozbędziesz się złych przyzwyczajeń, takich jak jedzenie słodyczy, słonych przekąsek czy fast-foodów i spędzanie wolnego czasu na kanapie. 

W osiągnięciu celu warto kierować się trzema filarami, z których pierwszy, to zdrowa dieta, drugi – aktywność fizyczna, a trzeci – równowaga psychofizyczna i motywacja. Zdrowe odżywianie połączone z odpowiednią porcją ruchu i solidną dawką pozytywnego myślenia, przynosi znacznie lepsze i trwalsze efekty niż sama dieta. Dlatego zachęcamy nie tylko do skorzystania z naszej diety z dowozem, ale też do zmiany stylu życia na zdrowszy!

Dieta pudełkowa Gdynia

SuperMenu to nie kolejna „dieta cud”, ale catering pod drzwi, który wpłynie pozytywnie na Twoje zdrowie i stanie się stałym elementem stylu życia. Pokochasz nasze zdrowe posiłki, które powstają na bazie wysokiej jakości produktów – większość z nich pochodzi od polskich rolników. W SuperMenu nie znajdziesz produktów wysokoprzetworzonych, barwników czy konserwantów. Nasi kucharze znają się na rzeczy – potrafią przyrządzić przepyszne posiłki dietetyczne, doprawić je po mistrzowsku i nadać im apetyczny wygląd. Inspiracją są dla nich potrawy kuchni z całego świata. Jedno jest pewne – wybierając nasz catering dietetyczny w Gdyni, pozbędziesz się nudy i monotonii na talerzu, a zyskasz smakowite posiłki pełne zdrowych składników – warzyw, owoców, wartościowych źródeł białka, tłuszczu i węglowodanów.

Każdy znajdzie u nas dietę dostosowaną do swoich potrzeb. Możesz skorzystać z naszego unikalnego 3-poziomowego programu Droga do zdrowia, który wyróżnia nas spośród innych cateringów dietetycznych w Gdyni i całej Polsce. Program ten składa się z trzech etapów: Dobrego startu, Drogi do mistrzostwa i Wyzwania Wojownika opartych o filozofię zdrowego odżywiania Anny Lewandowskiej. Dla osób, które mają bardziej sprecyzowane potrzeby żywieniowe, mamy przygotowane również klasyczne diety.