Catering dietetyczny Gliwice

Szukasz cateringu dietetycznego w Gliwicach, dzięki któremu nie tylko stracisz zbędne kilogramy, ale też poprawisz swoje zdrowie? Dobrze trafiłeś! Przyświeca nam zasada, że najważniejsze jest zdrowie i to ono jest podstawowym celem odpowiedniego odżywiania. Szczupła i zgrabna sylwetka to dodatkowe profity, które możesz zyskać dzięki zdrowej diecie pudełkowej o odpowiedniej kaloryczności. Nasz dietetyk pomoże Ci dobrać energetyczność posiłków zgodną z Twoim celem, dzięki czemu odchudzanie czy budowanie masy mięśniowej będzie dla Ciebie bezpieczne i skuteczne. Określ swój cel i dopasuj SuperMenu do swoich potrzeb!

Najlepsza dieta pudełkowa to taka, na której nie czujesz się, jakbyś był ciągle na diecie – jesteś najedzony i pełen energii, jesz smaczne i urozmaicone posiłki, czujesz się zdrowo. Taki właśnie jest catering dietetyczny SuperMenu. W ofercie znajdziesz przede wszystkim unikalny program – Droga do zdrowia – opracowany przez Annę Lewandowską. Ścieżka do osiągnięcia pełni zdrowia, którą Ci proponujemy, składa się z trzech diet –  Dobry Start, Droga do Mistrzostwa i Wyzwanie Wojownika. Możesz przejść każdą z nich, ale też nic nie stoi na przeszkodzie, abyś stosował cały czas jedną z nich.

Twoje wymagania dietetyczne są bardziej sprecyzowane? Nie jesz mięsa i ryb, nie tolerujesz glutenu i laktozy, a może potrzebujesz wsparcia żywieniowego podczas treningów? W ofercie naszego cateringu dietetycznego w Gliwicach znajdziesz klasyczne diety, które różnią się nieco od Drogi do zdrowia, ale też mają z nią wiele wspólnego – m.in. dbałość o zdrowie i wysoką jakość składników.

Dieta pudełkowa Gliwice

W cateringu dietetycznym SuperMenu dzielimy się z Tobą pasją do zdrowego stylu życia. Zamawiając naszą dietę pudełkową w Gliwicach, rezygnujesz z wysokoprzetworzonej żywności, GMO, tłuszczów trans, sztucznych barwników, konserwantów czy wzmacniaczy smaku. Zyskujesz natomiast fit jedzenie składające się z warzyw i owoców, wysokiej jakości białka, zdrowych tłuszczów i produktów pełnoziarnistych. W Twoich codziennych posiłkach znajdzie się optymalna ilość witamin i składników mineralnych pochodzących z naturalnych źródeł. Do tego moc przypraw i ziół, którym nasza dieta pudełkowa zawdzięcza swój niepowtarzalny smak. Różnorodność smaków i składników w jadłospisie chroni przed niedoborami pokarmowymi i przed… nudą na talerzu!