Catering dietetyczny Grodzisk Mazowiecki

Chcesz przejść na dietę, ale nie wiesz, od czego zacząć? Przedstawiamy najprzyjemniejszy sposób na zdrową i skuteczną dietę – catering dietetyczny SuperMenu. Tak, tak, jesteśmy już w Grodzisku Mazowieckim i chętnie dostarczymy Ci naszą zdrową dietę do domu. 

Korzystanie z diety pudełkowej jest wygodne, zdrowe i bezpieczne. Codziennie otrzymasz zestaw posiłków na cały dzień o kaloryczności dopasowanej do Twoich potrzeb. Dzięki temu będziesz zdrowo najedzony i unikniesz podjadania pomiędzy posiłkami. Zaletą cateringu pudełkowego jest również to, że zyskujesz więcej wolnego czasu, który wcześniej poświęcałeś na gotowanie. Jak go wykorzystać? Postaw na aktywny tryb życia, ale nie zapominaj też o odpowiedniej dawce snu i regeneracji po treningach. To wszystko – catering, dieta, trening oraz równowaga psychofizyczna – wpłynie zbawiennie na Twoje zdrowie i samopoczucie!

Dieta pudełkowa Grodzisk Mazowiecki

Catering dietetyczny SuperMenu powstał z myślą o aktywnych mieszkańcach Grodziska Mazowieckiego, a także o tych, którzy dopiero chcą przejść na zdrową stronę mocy. Wśród naszych propozycji znajdziesz między innymi catering dietetyczny wegetariański, bezglutenowy, dla sportowców. Ale przede wszystkim, decydując się na SuperMenu, masz niepowtarzalną okazję skorzystania z programu żywieniowego Droga do zdrowia stworzonego przez Annę Lewandowską. Program składa się z trzech poziomów – Dobry Start, Droga do Mistrzostwa oraz Wyzwanie Wojownika. Każdy z nich polega na wykluczeniu pewnych produktów, które mogą stanowić przeszkodę do osiągnięcia pełni zdrowia, m.in. mleka krowiego, pszenicy, żywności GMO czy pokarmów wysokoprzetworzonych. Każda z tych diet opiera się na sezonowych warzywach i owocach, wysokiej jakości źródłach białka i zdrowych tłuszczach. Wybierając naszą wyjątkową dietę-catering w Grodzisku Mazowieckim, doświadczysz złożoności smaku, która jest wynikiem zastosowania naturalnych ziół i przypraw. Jedno jest pewne – z SuperMenu nie zaznasz nudy na talerzu i pokochasz zdrowy tryb życia!

Niezależnie od tego, którą z naszych diet pudełkowych wybierzesz, dopasujemy ją do Twoich potrzeb. Wyznacz swój cel i dobierz idealną dietę dla siebie, korzystając z wygodnego formularza na stronie lub konsultując się z naszym dietetykiem telefonicznie.

Chcesz schudnąć, przytyć, utrzymać masę ciała, a może zbudować mięśnie? Pomożemy Ci ustalić optymalną kaloryczność diety pudełkowej, która pomoże Ci w skutecznej realizacji celu.