Catering dietetyczny Jabłonna

Catering dietetyczny SuperMenu dostępny jest już w Jabłonnie. Naszą misją jest dostarczanie zdrowej diety do domu lub biura, kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych i pomaganie w zmianie stylu życia. Dzięki nam poprawisz swoje zdrowie, a przy okazji będziesz mógł zrealizować postawiony sobie cel. Niezależnie od tego, czy chcesz schudnąć, przytyć czy zbudować masę mięśniową, catering SuperMenu jest właśnie dla Ciebie!

Zamawianie diety pudełkowej ma same plusy. Przede wszystkim oszczędzasz czas, który wcześniej poświęcałeś na gotowanie, a teraz możesz przeznaczyć na trening, rodzinny spacer lub po prostu na odpoczynek. Catering dietetyczny jest też bardzo wygodny. Codziennie rano otrzymujesz zestaw pięciu zbilansowanych posiłków wprost pod wskazany przez Ciebie adres w Jabłonnie. Jeśli dotąd nie jadałeś regularnie, to w końcu masz okazję poprawić się w tej kwestii. Dzięki naszym posiłkom spożywanym o stałych porach zdrowe odżywianie szybko wejdzie Ci w krew!

Dieta pudełkowa Jabłonna

W SuperMenu robimy wszystko, żebyś pokochał naszą dietę-catering. Serwowane przez nas posiłki dietetyczne są przepyszne. Smak potraw to zasługa doświadczonych szefów kuchni, którzy mają dar do łączenia produktów i stosowania naturalnych przypraw oraz ziół. Stawiamy na różnorodność i wysoką jakość produktów. Do pudełek SuperMenu trafiają sezonowe owoce i warzywa, źródła pełnowartościowego białka, zdrowe tłuszcze oraz produkty typu superfoods. Nie stosujemy takich dodatków, jak konserwanty, barwniki, aromaty czy wzmacniacze smaku. Mieszkańcy Jabłonny, którzy zdecydują się na nasz catering pudełkowy, wykluczą ze swojej diety fast food, GMO, sklepowe słodycze i słodkie napoje. A co najważniejsze – wcale nie będą tęsknić za żywnością wysokoprzetworzoną, bo w pudełkach znajdzie się wszystko, czego potrzebują!

SuperMenu to jedna z najbardziej innowacyjnych diet pudełkowych w całej Polsce. Oprócz kilku klasycznych propozycji, takich jak catering dietetyczny wegetariański, sportowy, fit czy gluten free, w naszym menu znajdziesz unikatowy program żywieniowy Droga do Zdrowia stworzony przez Annę Lewandowską. Są to w zasadzie trzy diety polegające na eliminacji różnych produktów, które mogą niekorzystnie wpływać na zdrowie. Wybierając catering-dietę Droga do Zdrowia, otrzymujesz gotową receptę na wzmocnienie kondycji fizycznej, poprawę samopoczucia i osiągnięcie pełni zdrowia!