Catering dietetyczny Lublin

Jesteś zawiedziony dietami, które do tej pory stosowałeś? Obiecywały wiele, a w rezultacie przynosiły tylko rozczarowanie? Wybierz jedyny taki catering dietetyczny w Lublinie – dietę pudełkową SuperMenu by Anna Lewandowska. Zaserwujemy Ci zdrową dietę, którą pokochasz i dzięki której wprowadzisz trwałe zmiany w swoim stylu życia. Proponujemy Ci sposób odżywiania, dzięki któremu możesz bezpiecznie schudnąć i zadbać o swoje zdrowie. Nasz dietetyk pomoże Ci dobrać kaloryczność posiłków dopasowaną do Twoich potrzeb. Jeśli chcesz zrzucić zbędne kilogramy, zaproponujemy Ci odpowiedni deficyt energetyczny, dzięki któremu schudniesz w zdrowym tempie. Dieta pudełkowa SuperMenu to również dobry wybór dla osób, które chcą utrzymać swoją dotychczasową masę ciała, przybrać na wadze lub zbudować masę mięśniową.

Wokół zdrowego odżywiania funkcjonuje wiele błędnych przekonań. Niektórym osobom wydaje się, że jeśli chcą jeść zdrowo, muszą zrezygnować z przyjemności jedzenia. Catering dietetyczny SuperMenu prezentuje zupełnie nowe podejście do zdrowego odżywiania. Dzięki nam będziesz jeść smaczne i sycące dania, które pozwolą Ci uzyskać i utrzymać wymarzoną sylwetkę. 

Dieta pudełkowa Lublin

SuperMenu to zbilansowane, zdrowe i smaczne jedzenie, któremu przyświeca filozofia żywienia stworzona przez Annę Lewandowską. Trzy filary, z których pierwszy to dieta, drugi – aktywność fizyczna, a trzeci – równowaga psychofizyczna i motywacja reprezentują holistyczne podejście do zdrowia. W ofercie naszego cateringu pudełkowego znajdziecie przede wszystkim unikalny program Droga do zdrowia, którego celem jest osiągnięcie pełni zdrowia. Składa się on z trzech poziomów –  Dobry Start, Droga Do Mistrzostwa, Wyzwanie Wojownika. Dla osób, które mają sprecyzowane wymagania żywieniowe, np. eliminacja mięsa, laktozy czy glutenu, również mamy propozycje w SuperMenu. Każdy wariant naszej diety pudełkowej jest wyjątkowy i niepowtarzalny, ale jest też coś, co je łączy – posiłki skomponowane z najwyższej jakości produktów, pozbawione konserwantów, sztucznych barwników i wzmacniaczy smaku.

Już dziś rozpocznij swoją drogę do zdrowego stylu życia. Zamów naszą dietę pudełkową, a my dowieziemy ją pod wybrany przez Ciebie adres w Lublinie. Z nami rozpoczniesz dzień od pożywnego śniadania, które doda Ci sił i energii do działania. Dzięki pięciu zbilansowanym posiłkom unikniesz napadów głodu i chęci na podjadanie.

Zaproś naszą dietę do domu i przekonaj się, że zdrowe odżywianie może być smaczne i przyjemne!