Catering dietetyczny Płock

Catering dietetyczny to praktyczne i zdrowe rozwiązanie dla osób, które chcą zadbać o siebie kompleksowo. Codziennie pod wskazany przez Ciebie adres w Płocku dostarczymy dietę pudełkową składającą się z pięciu zbilansowanych posiłków. Nie musisz już zajmować się przygotowywaniem posiłków, zyskujesz zatem więcej czasu na aktywność fizyczną i odpoczynek. Jedząc zdrowe posiłki o regularnych porach, jesteś zawsze najedzony i nie masz chęci na podjadanie. Niezależnie od tego, jaki cel sobie stawiasz – odchudzanie, budowanie masy mięśniowej, utrzymanie wagi na stałym poziomie, utrwalenie zdrowych nawyków żywieniowych – z naszą pomocą będzie Ci łatwiej go osiągnąć!

SuperMenu to catering dietetyczny w Płocku, który wyróżnia się na tle innych. Nie wierzymy w „diety cud” i inne magiczne sposoby na błyskawiczne osiągnięcie szczupłej sylwetki. Przyświeca nam filozofia żywienia Anny Lewandowskiej oparta na trzech filarach – zdrowej diecie, aktywności fizycznej i motywacji. Priorytetem jest dla nas zdrowie i nim się kierujemy, układając nasze menu. Przede wszystkim namawiamy do zmiany nawyków żywieniowych i wprowadzenia aktywnego trybu życia. Szczupła i zgrabna sylwetka to mile widziana wartość dodana zdrowej diety.

Dieta pudełkowa Płock

Wybór diet w SuperMenu nie jest skomplikowany. Jeśli nie wiesz, na którą z oferowanych przez nas opcji się zdecydować, zadzwoń, a wykwalifikowany dietetyk wskaże najlepszy wariant diety pudełkowej dla Ciebie. Dopasuje kaloryczność posiłków do celu, jaki sobie postawiłeś. Zachęcamy do skorzystania z jedynego w swoim rodzaju programu żywieniowego – Droga do zdrowia. Są to trzy diety oparte o filozofię żywienia Anny Lewandowskiej (Dobry Start, Droga Do Mistrzostwa i Wyzwanie Wojownika), które stanowią swego rodzaju ścieżkę prowadzącą do osiągnięcia pełni zdrowia. Jesteś wegetarianinem lub masz inne skonkretyzowane potrzeby żywieniowe? Zapoznaj się z naszymi pozostałymi dietami.

To, co charakterystyczne dla naszego cateringu dietetycznego w Płocku, to różnorodność i wysoka jakość produktów. Sięgamy głównie po sezonowe warzywa i owoce pochodzące od polskich rolników. Wybieramy pełnowartościowe źródła białka, zdrowe tłuszcze i pełnoziarniste produkty zbożowe. Jeśli eliminujemy coś z diety, zastępujemy to żywnością o takich samych walorach odżywczych, by w Twoim jadłospisie niczego nie zabrakło. Różnorodność to gwarancja zbilansowanej diety i ochrona przed niedoborami. Wraz z odpowiednią porcją ziół i przypraw to również najlepsza gwarancja smaku!