Catering dietetyczny Poznań

Brakuje Ci czasu i motywacji, żeby zadbać o dietę i popracować nad sylwetką? Zamów catering dietetyczny w Poznaniu SuperMenu i przekonaj się, że odchudzanie i zdrowe odżywianie może być całkiem proste i przyjemne! Wspieramy Cię w zmianie stylu życia na zdrowszy i bardziej aktywny. Dzięki diecie pudełkowej zyskasz więcej czasu na treningi i zwiększenie motywacji. Szybko poczujesz przypływ nowej energii, a cel, który sobie postawisz stanie się bardziej realny niż dotychczas. Chcesz zrzucić zbędne kilogramy, zadbać o zdrowie, a może zbudować masę mięśniową? Niezależnie od tego, jaki jest Twój cel, pomożemy Ci w jego realizacji!

W SuperMenu pomożemy Ci dobrać dietę pod indywidualne zapotrzebowanie kaloryczne, przez co osiągnięcie celu nie tylko staje się łatwe, ale i bezpieczne. Jeśli szukasz czegoś nowego, co wpłynie na Twoje zdrowie i doda Ci energii, wybierz jedną z trzech diet opartych o filozofię żywienia Anny Lewandowskiej – Dobry Start, Droga do Mistrzostwa lub Wyzwanie Wojownika. Jeśli masz bardziej sprecyzowane potrzeby żywieniowe i poszukujesz klasycznej diety, z pewnością znajdziesz coś dla siebie wśród naszych pozostałych programów żywieniowych. Nie tolerujesz laktozy lub glutenu, chcesz zrezygnować z jedzenia mięsa, ale pozostawić w menu ryby? SuperMenu odpowiada na rozmaite potrzeby żywieniowe. Każdy znajdzie u nas dietę skrojoną na miarę!

Dieta pudełkowa Poznań

Mieszkasz w Poznaniu? Zadzwoń i zamów dietę pudełkową SuperMenu do pracy lub mieszkania. Codziennie rano dowieziemy pięć pełnowartościowych posiłków pod Twoje drzwi. Dostawa jest bezpieczna i bezdotykowa. Wyręczamy Cię w jednym z najbardziej czasochłonnych obowiązków – nie musisz już zajmować się zakupami spożywczymi i gotowaniem. Wystarczy rozpakować pudełko i delektować się wybornym smakiem zdrowej diety pudełkowej.

Decydując się na naszą dietę pudełkową, jednocześnie pozbywasz się ze swojego menu wysokoprzetworzonej żywności, produktów GMO, fast foodów, tłuszczów trans, słodyczy i słodkich napojów naszpikowanych cukrem. W zamian w Twojej diecie pojawią się świeże warzywa i owoce, źródła pełnowartościowego białka, węglowodanów i zdrowych tłuszczów, takich jak oliwa z oliwek czy olej kokosowy. Doświadczysz złożoności smaki, dzięki dodatkowi naturalnych ziół i przypraw.

Postaw na zdrowy styl życia, wybierz najlepszy catering dietetyczny w Poznaniu – SuperMenu, które zatroszczy się o Twoją dietę!