Catering dietetyczny Pruszków

Nie masz czasu na gotowanie, a chcesz odżywiać się zdrowo i prowadzić aktywny tryb życia? Super się składa, bo dowozimy dietę pudełkową na terenie Pruszkowa. Catering dietetyczny to wygodne rozwiązanie dla każdego – zarówno dla mamy poświęcającej większość czasu na opiekowanie się dzieckiem i zajmowanie się domem, jak i dla osoby, która większość swojego czasu poświęca na pracę zawodową, a także dla zapalonego sportowca. Gdziekolwiek się znajdujesz i czymkolwiek się zajmujesz, my dowieziemy zdrowe posiłki pod wskazany przez Ciebie adres na terenie miasta Pruszków.

SuperMenu zostało stworzone w oparciu o filozofię zdrowego odżywiania Anny Lewandowskiej. Podstawą jest oczywiście dieta (filar I), która jednak bez aktywności fizycznej (filar II), równowagi psychofizycznej i motywacji (filar III), nie przyniosłaby satysfakcjonujących rezultatów. Według nas zdrowe jedzenie musi być nie tylko dobrze zbilansowane, ale też super smaczne – tylko taka dieta może zachęcić nas do trwałej zmiany stylu życia.

Dieta pudełkowa Pruszków

W SuperMenu odkryjesz to, czego nie ma w innych dietach pudełkowych – unikalny program Droga do zdrowia opracowany przez Annę Lewandowską. Marzysz o prawdziwej rewolucji w swoim sposobie odżywiania? Skorzystaj z trzech etapów prowadzących do osiągnięcia pełni zdrowia – Dobry Start, Droga do Mistrzostwa i Wyzwanie Wojownika. A może szukasz cateringu dietetycznego wegetariańskiego w Pruszkowie? W SuperMenu znajdują się propozycje dla osób wykluczających ze swojej diety mięso i ryby, a także dla tych, którzy nie tolerują glutenu i laktozy. 

Niezależnie od tego, który zestaw wybierzesz, w SuperMenu znajdziesz zdrowe i smaczne potrawy skomponowane z wysokiej jakości produktów, bez sztucznych aromatów, konserwantów, barwników czy wzmacniaczy smaku. Przyświeca nam zasada zdrowej różnorodności. W naszych posiłkach znajdziesz moc warzyw i owoców. Sięgamy po rozmaite źródła białka, pełnowartościowe węglowodany i zdrowe tłuszcze. Nawet jeśli chcesz wykluczyć ze swojej diety jakiś składnik, np. gluten, laktozę czy mięso, z nami nie odczujesz, żeby czegokolwiek Ci brakowało. Dania smakują świetnie, dzięki dodatkowi aromatycznych przypraw i ziół. Czego chcieć więcej? Zamów catering dietetyczny SuperMenu i odkrywaj z nami uroki zdrowej diety!