Catering dietetyczny Radom

Catering dietetyczny z dostawą do domu w Radomiu, to okazja do spożywania zdrowych i smacznych posiłków każdego dnia. Nie możesz się zmobilizować do samodzielnego przygotowywania posiłków, nie masz na to czasu lub po prostu brakuje Ci talentu kulinarnego? Pozwól, że Cię wyręczymy – zamów dietę z dowozem w SuperMenu. Dzięki cateringowi dietetycznemu możesz lepiej zaplanować posiłki i zatroszczyć się o siebie kompleksowo.

SuperMenu to wyjątkowa dieta pudełkowa, która opiera się na filozofii żywienia stworzonej przez Annę Lewandowską. Przyświeca nam zasada trzech filarów zdrowia, z których pierwszy, to oczywiście dieta, drugi – aktywność fizyczna, a trzeci – równowaga psychofizyczna i motywacja. Zachęcamy do łączenia tych trzech filarów. Dzięki temu łatwiej jest utrwalić prawidłowe nawyki żywieniowe i zmienić styl życia na zdrowszy.

Dieta pudełkowa Radom

Na jakie aspekty zwrócić uwagę podczas poszukiwania cateringu dietetycznego w Radomiu? Opinie, cena, mapa dostaw i najważniejsze – rodzaje diet do wyboru. W SuperMenu staramy się sprostać różnym potrzebom żywieniowym, dlatego proponujemy kilka planów żywieniowych w różnych wariantach kalorycznych. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie – osoby odchudzające się, chcące zadbać o zdrowie i utrzymać dotychczasową masę ciała, a także osoby, które chcą rozbudować mięśnie. Każda z proponowanych przez nas diet jest zbilansowana i pomaga w utrwalaniu zdrowych nawyków żywieniowych. Rekomendujemy skorzystanie z naszego unikalnego programu – Droga do zdrowia – opracowanego przez Annę Lewandowską. Są to trzy diety (Dobry Start, Droga Do Mistrzostwa i Wyzwanie Wojownika), które stanowią specjalnie zaprojektowaną ścieżkę do osiągnięcia pełni zdrowia. Osoby mające sprecyzowane potrzeby żywieniowe (np. na diecie wegetariańskiej lub bez glutenu i bez laktozy), mogą skorzystać z naszych klasycznych diet.

Dlaczego SuperMenu to najlepszy w Radomiu catering dietetyczny? Stawiamy na najwyższą jakość produktów, dobry smak i wygląd potraw. Chociaż zdrowie jest dla nas nadrzędne, nie zapominamy o tym, że dietetyczne jedzenie powinno również smakować. Posiłki komponujemy z mnóstwa warzyw, owoców, wartościowych źródeł białka, zdrowych tłuszczów i węglowodanów. Do tego – moc ziół i aromatycznych przypraw. Wychodzimy z założenia, że zdrowa różnorodność chroni przed niedoborami pokarmowymi i przed… nudą na talerzu.