Catering dietetyczny Reda

Catering dietetyczny cieszy się coraz większą popularnością w całej Polsce, również mieszkańcy Redy są zainteresowani tym wygodnym rozwiązaniem dbania o zdrowie. SuperMenu to jedyna w swoim rodzaju dieta pudełkowa – oparta jest o filozofię żywienia Anny Lewandowskiej. Trzy filary zdrowia – dieta, aktywność fizyczna oraz równowaga psychofizyczna – to zasady, które nam przyświecają. Zdecyduj się na nasz catering z dowozem w Redzie, a zyskasz więcej czasu na regularne treningi i błogi odpoczynek!

Powiedz nam, jaki jest Twój cel, a pomożemy Ci w wyborze najlepszej diety kubełkowej – dopasowanej do płci, wieku, wzrostu, masy ciała, poziomu aktywności fizycznej oraz indywidualnych potrzeb. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszym dietetykiem, który znajdzie dla Ciebie optymalne rozwiązanie. Dzięki korzystaniu z diety z dowozem zdrowe nawyki wejdą Ci w krew, poprawi się Twoje samopoczucie, zyskasz więcej energii, a przy okazji schudniesz, zbudujesz masę mięśniową, wyrzeźbisz sylwetkę!

Dieta pudełkowa Reda

Pudełkowe jedzenie przygotowywane przez dietetyków i kucharzy w SuperMenu nie jest kolejną “dietą cud” ani sezonową modą. Oferujemy innowacyjną dietę pod drzwi, która stanowiskuteczny sposób na poprawę zdrowia, dzięki trwałej zmianie nawyków żywieniowych. Warto skorzystać przede wszystkim z naszego wyjątkowego programu Droga do zdrowia, którego autorką jest Anna Lewandowska. Składa się on z trzech diet (etapów) – Dobry Start, Droga Do Mistrzostwa i Wyzwanie Wojownika. Stanowią one specjalnie zaprojektowaną ścieżkę do poprawienia samopoczucia, usprawnienia kondycji fizycznej i osiągnięcia pełni zdrowia. Jeśli jednak masz konkretnie sprecyzowane potrzeby żywieniowe i szukasz klasycznej diety, również znajdziesz u nas kilka ciekawych propozycji. Można śmiało powiedzieć, że SuperMenu to catering dietetyczny dla każdego!

Jesteś ciekaw czym jeszcze SuperMenu wyróżnia się spośród innych cateringów pod drzwi w Redzie? Nigdzie indziej nie znajdziesz tak wielkiego zaangażowania i pasji do zdrowego stylu życia. Starannie dobieramy produkty, by serwowane przez nas posiłki dietetyczne charakteryzowały się doskonałym smakiem i najwyższą jakością. Sięgamy po kreatywne przepisy i ciekawe połączenia smakowe. Używamy dużej ilości ziół i przypraw, aby w naturalny sposób podkreślać smak posiłków. Jesteś gotów na wprowadzenie do swojego menu zdrowych posiłków inspirowanych smakami z całego świata? Zaproś SuperMenu do swojego domu!