Catering dietetyczny Rumia

Wyobraź sobie, że nie musisz już robić zakupów i gotować. Codziennie do Twoich drzwi dostarczany jest zestaw pięciu zbilansowanych posiłków na cały dzień. Co robisz w takiej sytuacji? Czy nie jest to idealny moment na realizację długo odkładanych postanowień dotyczących regularnej aktywności fizycznej? Taki scenariusz możesz bardzo łatwo wdrożyć w życie, zamawiając jedyny w swoim rodzaju catering dietetyczny w Rumi – SuperMenu by Anna Lewandowska.

Czym odznacza się nasza dieta pudełkowa na tle innych cateringów? Najwyższą jakością produktów użytych do przygotowania potraw, przemyślanym doborem składników i doskonałym smakiem. Zdrowie jest dla nas najważniejsze, dlatego w naszych pudełkach nie znajdziesz tłuszczów trans, GMO, konserwantów, barwników, aromatów czy wzmacniaczy smaku. Sprawimy, że szybko stracisz ochotę na słodycze, fast-food i słone przekąski, a pokochasz zdrowe odżywianie!

Dieta pudełkowa Rumia

Interesuje Cię catering dietetyczny wegetariański w Rumi? A może jesteś na diecie bezglutenowej? Jesteś sportowcem czy osobą umiarkowanie aktywną fizycznie? W cateringu pudełkowym SuperMenu każdy znajdzie dietę dopasowaną do swoich potrzeb. Określ swój cel, a my pomożemy Ci dobrać odpowiednią dietę. Catering dietetyczny to idealny sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów, zbudowanie masy mięśniowej lub po prostu zmianę nawyków żywieniowych przy utrzymaniu dotychczasowej masy ciała. Kluczem naszego cateringu-diety jest racjonalny dobór kaloryczności, wykluczenie produktów szkodliwych i wprowadzenie tych, które pozytywnie wpływają na zdrowie i pomagają osiągnąć idealną sylwetkę.

Decydując się na catering dietetyczny SuperMenu, masz niepowtarzalną okazję do skorzystania z unikalnego programu żywieniowego opracowanego przez Annę Lewandowską – Droga do Zdrowia. Poznaj nasze trzy skuteczne kroki prowadzące do zdrowego trybu życia: Dobry Start, Droga do Mistrzostwa i Wyzwanie Wojownika. Wypróbuj każdy z nich (zwłaszcza jeśli zdrowe odżywianie to dla Ciebie nowość), krocząc po ścieżce do osiągnięcia pełni zdrowia. Możesz też wybrać etap, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom żywieniowym i kontynuować go przez dłuższy czas. 

Jak widać, SuperMenu zdecydowanie wyróżnia się spośród innych diet pudełkowych w Rumi. Zamów jedną z naszych diet do domu i zadbaj kompleksowo o swoje zdrowie i sylwetkę!