Catering dietetyczny Rzeszów

Catering dietetyczny SuperMenu w błyskawicznym tempie zdobywa popularność w całej Polsce. Teraz tę wyjątkową dietę pudełkową zamówisz również w Rzeszowie. Jeśli chcesz się zdrowo odżywiać, ale nie masz czasu lub talentu do gotowania, skorzystaj z pomocy cateringu dietetycznego. Codziennie do Twoich drzwi dostarczymy zestaw pięciu pełnowartościowych i sycących posiłków dostosowanych do Twoich potrzeb. Dzięki temu możesz skupić się na regularnych treningach i odpowiedniej regeneracji.

SuperMenu to pierwszy taki catering dietetyczny w Rzeszowie. Proponowane przez nas diety inspirowane są filozofią żywienia Anny Lewandowskiej. Zgodnie z tą filozofią styl życia powinien opierać się na trzech filarach, z których pierwszy to zdrowa dieta, drugi – aktywność fizyczna, a trzeci – równowaga psychofizyczna i motywacja. Połączenie tych trzech aspektów pomoże Ci w dążeniu do założonego celu i osiągnięciu trwałych efektów.

Dieta pudełkowa Rzeszów

Każdy z nas jest inny – mamy różne nawyki, płeć, wzrost, masę ciała, temperament i geny. Dlatego powinniśmy stosować indywidualnie dopasowaną dietę. Jeśli nie wiesz, na którą z diet proponowanych w SuperMenu się zdecydować, zadzwoń do nas. Doświadczony dietetyk pomoże Ci w doborze odpowiedniego zestawu i jego kaloryczności. Każda z naszych diet pozwoli Ci zadbać o zdrowie i będzie zastrzykiem energii. Zachęcamy przede wszystkim do skorzystania z unikalnego programu żywieniowego – Droga do zdrowia – opartego na filozofii Anny Lewandowskiej. Są to trzy wyjątkowe diety (poziomy): Dobry Start, Droga Do Mistrzostwa i Wyzwanie Wojownika – można potraktować je jako etapy lub indywidualne modele żywienia. Osoby, które poszukują standardowej diety pudełkowej, również znajdą u nas coś dla siebie.

Najważniejsze jest dla nas zdrowie, ale stawiamy też na jakość produktów oraz wygląd i smak potraw. Sięgamy po sezonowe warzywa i owoce, żywność pochodzącą od polskich rolników, produkty typu superfoods. Nasi kucharze umiejętnie przyprawiają posiłki ziołami i aromatycznymi przyprawami z różnych zakątków świata. Smak potraw pochodzi z naturalnych składników, a nie sztucznych aromatów czy wzmacniaczy smaku. Zapewniamy, że decydując się na catering dietetyczny SuperMenu w Rzeszowie, nie zaznasz nudy i monotonii na talerzu. 

Jedz zdrowo, różnorodnie i pysznie!