Catering dietetyczny Szczecin

Poczuj się lekko i zdrowo dzięki cateringowi dietetycznemu SuperMenu, który jest już dostępny w Szczecinie. Przyświeca nam zasada, że najważniejszym celem zdrowego odżywiania jest dbanie o prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Utrata zbędnych kilogramów czy budowanie masy mięśniowej to dodatkowe profity, które możesz uzyskać, stosując naszą dietę pudełkową. Pomożemy Ci wdrożyć zdrowe nawyki, które utrzymasz przez całe życie. Zostań z nami na dłużej, a nie doświadczysz efektu jojo, który jest częstym efektem źle dobranej diety. Codziennie otrzymasz dietę pod drzwi składającą się z pięciu sycących zdrowych posiłków, w których znajdzie się wszystko, czego Twój organizm potrzebuje do zdrowego działania. Zapomnij o napadach głodu i podjadaniu między posiłkami.

Nasz catering dietetyczny w Szczecinie to prawdziwa gratka dla każdego, kto chce zrezygnować ze śmieciowego jedzenia i przejść na zdrową stronę mocy. Proponujemy specjalny program odżywiania – Droga do zdrowia – opracowany przez Annę Lewandowską. Składa się z trzech unikalnych diet: Dobry Start, Droga do Mistrzostwa i Wyzwanie Wojownika. Z Twojego menu wyeliminujemy wysokoprzetworzoną żywność i potencjalnie szkodliwe produkty, takie jak pszenica czy krowie mleko. Dzięki zdrowym posiłkom już wkrótce osiągniesz pełnię zdrowia i poczujesz przypływ witalności.

Jeśli jednak jesteś wegetarianinem lub masz inne, sprecyzowane wymagania żywieniowe, możesz wybrać jedną z naszych klasycznych diet. Chociaż każda z diet kubełkowych przygotowanych w SuperMenu jest unikalna i wyjątkowa, jest też coś, co je łączy – zostały stworzone z pasji do zdrowego stylu życia.

Dieta pudełkowa Szczecin

Catering dietetyczny SuperMenu to pudełkowe jedzenie, w którym nie znajdziesz produktów wysokoprzetworzonych, żywności GMO, sztucznych barwników, konserwantów czy wzmacniaczy smaków. Skosztujesz za to zdrowej różnorodności, dzięki temu, że do przygotowania naszych posiłków dietetycznych stosujemy rozmaite warzywa i owoce, dobrej jakości białka, zdrowe tłuszcze i węglowodany. W naszym urozmaiconym menu nie brakuje witamin i składników mineralnych – jest ono kluczem do zbilansowanej diety i ochrony przed niedoborami. Nasi kucharze to prawdziwi mistrzowie, dla których różne techniki kulinarne oraz stosowanie ziół i przypraw nie mają żadnych tajemnic. Wybierz nasz catering z dowozem w Szczecinie, pozbądź się nudy na talerzu i jedz zdrowiej!