Catering dietetyczny Toruń

Mieszkasz w Toruniu i chcesz odżywiać się zdrowo każdego dnia? Postaw na catering dietetyczny z dostawą do domu. Codziennie do Twoich drzwi dowieziemy pięć zbilansowanych posiłków. SuperMenu to dieta pudełkowa jedyna w swoim rodzaju. Dzięki nam zadbasz o swoje zdrowie kompleksowo. Korzystając z diety-cateringu możesz wygodnie ułożyć swój plan treningowy, ponieważ zyskujesz więcej czasu, który wcześniej traciłeś na gotowanie. Teraz Twoją dietą zajmą się specjaliści, a Ty będziesz mógł skupić się na regularnej aktywności fizycznej i zasłużonej regeneracji.

Catering dietetyczny SuperMenu nie jest zwykłą dietą pudełkową. Kierujemy się trzema filarami zdrowia opracowanymi przez Annę Lewandowską. Pierwszy filar to zdrowa dieta, drugi – aktywność fizyczna, a trzeci – równowaga psychofizyczna i motywacja. Urozmaicona dieta w połączeniu z ruchem i dobrym nastawieniem, to prosty sposób na zmianę stylu życia na lepszy. Zachęcamy naszych klientów nie tylko do stosowania przygotowanych przez nas diet, ale też do pracy nad zdrową sylwetką i motywacją.

Dieta pudełkowa Toruń

Na jakie aspekty zwracasz uwagę, poszukując cateringu dietetycznego w Toruniu? Opinie, cena, mapa dostaw oraz warianty wyboru. SuperMenu to sprawdzone diety oparte o filozofię żywienia Anny Lewandowskiej. Do wyboru masz przede wszystkim wyjątkowy program Droga do zdrowia, składający się z trzech etapów: Dobry Start, Droga do Mistrzostwa oraz Wyzwanie Wojownika. Wybierając naszą ścieżkę do zdrowia, bardzo szybko poczujesz przypływ energii i lepszego samopoczucia. Dla osób, które mają bardziej sprecyzowane potrzeby żywieniowe, przygotowaliśmy klasyczne diety pudełkowe, które również są świetnym sposobem na osiągnięcie zdrowego celu. Zadzwoń do nas, opowiedz, jakie są Twoje potrzeby, a my pomożemy Ci dobrać odpowiedni zestaw oraz jego kaloryczność.

Co wyróżnia nasz catering dietetyczny spośród innych diet pudełkowych w Toruniu? Cena adekwatna do jakości. Decydując się na SuperMenu, wybierasz różnorodność, która jest kluczem do zbilansowanej diety chroniącej przed niedoborami, ale też jest gwarancją dobrego smaku. Nasi kucharze dokładają wszelkich starań, by serwowane posiłki były kolorowe, ładnie się prezentowały i smakowały. Nie używamy takich składników, jak sztuczne barwniki, aromaty, wzmacniacze smaku i konserwanty. Smak naszych potraw, to zasługa wysokiej jakości produktów oraz mnóstwa ziół i przypraw.

Postaw na zdrową różnorodność, spróbuj SuperMenu!