Catering dietetyczny Tychy

Mieszkasz w Tychach i zastanawiasz się, czy catering dietetyczny jest dla Ciebie? Nareszcie masz okazję skorzystać z diety pudełkowej SuperMenu by Anna Lewandowska. Indywidualne dopasowana kaloryczność diety, doskonały smak posiłków i profesjonalna obsługa klienta – to wszystko sprawi, że catering dietetyczny stanie się dla Ciebie elementem stylu życia.

Catering pudełkowy to świetny pomysł dla zapracowanych i zabieganych mieszkańców Tych. Nie masz czasu na przyrządzanie zbilansowanych posiłków? Pozwól, że Cię wyręczymy! Dieta w formie cateringu to również rozwiązanie dla osób, które nie mają umiejętności kulinarnych, ale chcą zdrowo i smacznie jeść. Dania w cateringu dietetycznym przyrządzane są pod okiem dietetyka, dlatego możesz mieć pewność, że dostarczają wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Ponieważ wartość energetyczna posiłków jest dopasowana do Twoich potrzeb, nie musisz już zaprzątać sobie głowy liczeniem kalorii. Smak cateringu SuperMenu również Cię nie zawiedzie – czuwają nad nim nasi doświadczeni szefowie kuchni!

Dieta pudełkowa Tychy

SuperMenu wyróżnia się na tle innych diet pudełkowych w Tychach. Wybieramy najwyższej jakości produkty, z których większość pochodzi od polskich rolników. Stawiamy na sezonowe owoce i warzywa pełne witamin, składników mineralnych i błonnika. Posiłki komponujemy z wartościowych źródeł białka i węglowodanów, a także zdrowych tłuszczów, takich jak oliwa z oliwek czy olej kokosowy. Z Twojej diety-cateringu wykluczymy składniki, które mogą Ci zaszkodzić, przede wszystkim: konserwanty, produkty GMO, tłuszcze trans, sztuczne dodatki do żywności (barwniki, aromaty, wzmacniacze smaku). Dzięki nam z Twojego menu znikną fast-foody, sklepowe słodycze, słodzone napoje i wszelkiego rodzaju żywność wysokoprzetworzona. Nie oznacza to, że Twoja dieta będzie nudna i monotonna, wręcz przeciwnie – zagoszczą w niej nowe smaki, które sprawią, że pokochasz zdrowe odżywianie!

Jakiej diety do domu szukasz? Catering dietetyczny wegetariański, a może bez mięsa, ale z dodatkiem ryb? Powiedz nam, jakie są Twoje potrzeby, a my pomożemy Ci wybrać optymalny sposób odżywiania. Jeśli nie masz sprecyzowanych wymagań, to zaproponujemy Ci nasz program Droga do Zdrowia – trzy wspaniałe diety opracowane przez Annę Lewandowską – Dobry Start, Droga do Mistrzostwa i Wyzwanie Wojownika. 

Wybierz idealny catering – dietę, która uszczęśliwia i pomaga w osiągnięciu pełni zdrowia!