Catering dietetyczny Warszawa Bielany

Zastanawiasz się, czy mimo braku czasu na codzienne gotowanie dietetycznych posiłków, można jeść zdrowo? Oczywiście, że tak! Zamów catering dietetyczny SuperMenu – codziennie dostarczymy Ci dietę do domu bądź biura na Bielanach, a Ty nie będziesz musiał w ogóle przejmować się kwestią gotowania czy liczenia kalorii. Z nami zaczniesz jeść zdrowo i smacznie, bez wysiłku! Dobierzemy dietę do Twoich preferencji żywieniowych. Szukasz cateringu dietetycznego wegetariańskiego? Mamy również coś dla Ciebie! Powiedz nam, jaki jest Twój cel, a dopasujemy dietę-catering tak, żeby jego realizacja przebiegała pomyślnie. Utrata zbędnych kilogramów, utrzymanie dotychczasowej masy ciała, budowanie masy mięśniowej – z nami uda Ci się to osiągnąć w zdrowy i bezpieczny sposób.

Dieta pudełkowa SuperMenu to zdrowie w każdym kęsie! Zadbamy o Twój organizm od wewnątrz, a dzięki temu Ty poczujesz się w pełni sił witalnych. Poprawisz pracę układu pokarmowego, krwionośnego i unormujesz gospodarkę hormonalną. Zyskasz energię do działania, a codzienne treningi staną się dla Ciebie czystą przyjemnością, a nie męczarnią. Jesteś gotów na zmiany? Zamów nasz catering pudełkowy z dostawą na Bielanach!

Dieta pudełkowa Warszawa Bielany

Jeśli cenisz sobie najwyższą jakość usług i produktów, to nasza oferta na pewno Cię zainteresuje. Proponujemy Ci catering dietetyczny skomponowany z doskonałych produktów, m.in. sezonowych warzyw i owoców pochodzących od polskich rolników. W pełnych zdrowia pudełkach  znajdziesz też najlepsze źródła białka, tłuszczów i węglowodanów. Kucharze SuperMenu po mistrzowsku posługują się sztuką przyprawiania, używając w tym celu naturalnych, aromatycznych przypraw oraz świeżych i suszonych ziół. Zdrowa różnorodność to nie tylko gwarancja dobrze zbilansowanej diety, ale też najlepszego smaku.

Wybierz SuperMenu i przekonaj się, że nie ma drugiej takiej diety pudełkowej na Bielanach. Odkryj nasze unikalne diety inspirowane filozofią żywienia Anny Lewandowskiej. Jest to przede wszystkim program „Droga do zdrowia” składający się z trzech etapów: Dobry Start, Droga do Mistrzostwa i Wyzwanie Wojownika. Oprócz tego mamy też kilka klasycznych diet dla osób, które mają ściśle określone potrzeby dietetyczne. Zapoznaj się z opisem poszczególnych planów żywieniowych na naszej stronie i wybierz ten, który najbardziej odpowiada Twoim gustom. Jeśli nie jesteś pewien, jaki sposób odżywiania będzie dla Ciebie najlepszy, zadzwoń do nas i porozmawiaj z dietetykiem, który z chęcią pomoże Ci w podjęciu właściwej decyzji.