Catering dietetyczny Warszawa Ursynów

Catering dietetyczny na Ursynowie to wygodny i bezpieczny sposób na odchudzanie, ale też okazja do zmiany nawyków żywieniowych na zdrowsze. Decydując się na dietę pudełkową SuperMenu na Ursynowie, zyskujesz natychmiastową pomoc w kwestii zdrowego odżywiania. Dzięki naszej diecie poprawisz swoje zdrowie, kondycję fizyczną, samopoczucie, a przy okazji zrealizujesz postawione sobie cele, takie jak utrata zbędnych kilogramów czy zbudowanie masy mięśniowej. Codziennie dostarczymy Ci dietę do domu, która będzie składała się z pięciu zbilansowanych posiłków. Pozbędziesz się ze swojego menu niezdrowych przekąsek, fast foodu i słodyczy. Dopasujemy kaloryczność posiłków do Twoich potrzeb, więc nie będziesz już mieć ochoty na podjadanie.

SuperMenu to catering pudełkowy, który opiera się na filozofii żywienia Anny Lewandowskiej. Nie znajdziesz drugiej takiej diety pudełkowej na Ursynowie! Najważniejsze jest dla nas Twoje zdrowie, dlatego plan żywieniowy dopasujemy do Twoich potrzeb. Uwzględnimy Twój cel, płeć, wiek, masę ciała, wzrost, aktywność fizyczną oraz specjalne potrzeby żywieniowe, jeśli takie masz. Możesz dobrać dietę-catering za pomocą formularza dostępnego na naszej stronie lub dzwoniąc do nas i konsultując się z naszym dietetykiem.

Dieta pudełkowa Warszawa Ursynów

Spośród innych cateringów dietetycznych na Ursynowie wyróżnia nas unikalny program „Droga do zdrowia” składający się z trzech poziomów: Dobry Start, Droga do Mistrzostwa i Wyzwanie Wojownika. Każdy z nich jest osobną dietą oraz etapem ścieżki do osiągnięcia pełnego zdrowia. Jednak to nie koniec! Mamy też kilka klasycznych diet, na przykład dla osób, które szukają cateringu dietetycznego wegetariańskiego, bezglutenowego czy dla sportowców.

Każda z naszych diet pudełkowych dopasowana jest do różnych wymagań żywieniowych, ale jest też coś, co łączy je wszystkie. To nasza staranność w doborze składników. Stawiamy na wysoką jakość i sezonowe produkty od polskich rolników. Zapewniamy, że w swoich pudełkach nie znajdziesz niczego, co związane z żywnością wysokoprzetworzoną – GMO, tłuszczów trans, konserwantów, barwników czy wzmacniaczy smaku. Zaskoczy Cię natomiast znakomity smak, którego zasługą jest zachowana przez nas zdrowa różnorodność – moc warzyw i owoców, wartościowe źródła białka, tłuszczów i węglowodanów oraz naturalne przyprawy i zioła. Urozmaicony catering to również gwarancja zbilansowanej diety i ochrona przed niedoborami. Przekonaj się!