Catering dietetyczny Warszawa

Mamy super wiadomość dla mieszkańców stolicy i okolic! Catering dietetyczny SuperMenu by Anna Lewandowska dostępny jest już na terenie całej Warszawy. Sprawdź naszą mapę dostaw i zamów pyszną i zdrową dietę z dowozem wprost do Twoich drzwi. Zapomnij o codziennym gotowaniu i pozwól, że od teraz my zadbamy o to, by w Twoim menu zagościły zdrowe posiłki. 

Przyświeca nam filozofia „trzech filarów zdrowia” stworzonych przez Annę Lewandowską, z których pierwszy i najważniejszy to zdrowa dieta! Dopełnieniem zbilansowanej diety są dwa pozostałe filary – aktywność fizyczna i równowaga psychofizyczna. Dostarczając posiłki dietetyczne do Twoich drzwi, nie tylko pomagamy w zmianie nawyków żywieniowych, ale też motywujemy Cię do wprowadzenia wszystkich filarów zdrowego stylu życia. Dzięki naszemu cateringowi dietetycznemu pokochasz to, co znajdzie się na Twoim talerzu, a efekt, jaki chcesz osiągnąć dzięki diecie, będzie trwały i satysfakcjonujący. 

Lubisz odkrywać nowe smaki? To świetnie, bo my nie boimy się kreatywnych przepisów i ciekawych połączeń. Decydując się na naszą dietę pudełkową, zapomnisz o nudzie i monotonii na talerzu. Wybierz catering z dowozem w Warszawie, który będzie dla Ciebie fascynującą przygodą ze smakami inspirowanymi kuchniami z całego świata!

Dieta pudełkowa Warszawa

Jak odżywiać się zdrowo i smacznie? Możesz podszkolić się w gotowaniu i wygospodarować sobie czas na codzienne przygotowywanie zdrowych posiłków, albo… zamówić catering dietetyczny SuperMenu! O walory odżywcze i smakowe Twoich posiłków zadbają profesjonaliści – wykwalifikowani dietetycy i szefowie kuchni, dla których zdrowe gotowanie nie ma tajemnic. Jeśli nie wiesz, którą z opcji naszej diety pudełkowej wybrać, zadzwoń i porozmawiaj z dietetykiem – na pewno rozwieje Twoje wszystkie wątpliwości i pomoże Ci dopasować dietę, uwzględniając Twoje potrzeby i preferencje smakowe!

Wybierając nasz catering pod drzwi, możesz mieć pewność, że Twoje posiłki będą zdrowe, a do tego smaczne. Nie znajdziesz w nich produktów wysokoprzetworzonych, barwników ani konserwantów. Za to w Twoim menu pojawi się duża ilość warzyw, owoców, dobrych źródeł białka, zdrowych tłuszczów i pełnowartościowych węglowodanów. Do tego aromatyczne zioła i przyprawy, dzięki którym pudełkowe jedzenie SuperMenu jest takie smaczne. 

Jeśli cenisz sobie zdrowe i różnorodne posiłki, wybierz SuperMenu – najlepszy catering dietetyczny w Warszawie!