Catering dietetyczny Ząbki

Idealny catering dietetyczny to taki, który nie tylko wyręczy nas w gotowaniu i pomoże w odchudzaniu, ale przede wszystkim zadba o nasze zdrowie. Takie jest właśnie SuperMenu – dieta pudełkowa bazująca na wiedzy i doświadczeniu Anny Lewandowskiej. Gdzie nas znajdziesz? Jesteśmy już niemal w całej Polsce – zarówno w dużych, jak i w małych miejscowościach, takich jak Ząbki. Zamów naszą dietę do domu lub firmy i rozsmakuj się w super zdrowych posiłkach, które dowieziemy do Twoich drzwi każdego dnia.

Dla nas najważniejsze jest Twoje zdrowie. Dlatego proponujemy Ci catering dietetyczny w Ząbkach, który uwzględnia wszystkie Twoje potrzeby. Przede wszystkim dopasujemy kaloryczność diety do celu, jaki sobie postawiłeś. Chcesz schudnąć, przybrać na wadze, a może wolisz utrzymać dotychczasową masę ciała? Dla nas to nie problem! Zadzwoń i porozmawiaj z doświadczonym dietetykiem, który doradzi Ci w wyborze odpowiedniej diety. Uwzględnimy nie tylko Twój cel, ale też wiek, wzrost, masę ciała i poziom aktywności fizycznej. W rezultacie otrzymasz skrojony na miarę catering – dietę pełną warzyw, owoców i innych zdrowy produktów, o idealnej kaloryczności. Co bardzo ważne, oferujemy diety pudełkowe, które są nie tylko zdrowe, ale też smaczne – pokochasz je od pierwszego kęsa.

Dieta pudełkowa Ząbki

Nasz catering pudełkowy w Ząbkach nie jest kolejną “dietą cud”. To przemyślany sposób odżywiania będący dopełnieniem zdrowego stylu życia. W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim unikalny program Droga do Zdrowia, opracowany przez Annę Lewandowską. Jest to sprawdzony sposób na wzmocnienie kondycji fizycznej, poprawę samopoczucia i osiągnięcie pełni zdrowia. Składa się z trzech diet – Dobry Start, Droga Do Mistrzostwa i Wyzwanie Wojownika. Oprócz tego proponujemy również standardowe zestawy, np. catering dietetyczny wegetariański, sportowy czy dietę bezglutenową. Można śmiało powiedzieć, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

Dbamy o wysoką jakość składników, a co za tym idzie – o zdrowie i dobro naszych klientów. Sięgamy po starannie wyselekcjonowane, sezonowe produkty od polskich rolników. Wybierając SuperMenu, raz na zawsze pozbędziesz się ze swojej diety żywności wysokoprzetworzonej, która jest źródłem szkodliwych dla zdrowia składników – tłuszczów trans, rafinowanych cukrów, sztucznych barwników, aromatów, konserwantów, wzmacniaczy smaku. Już po kilku dniach stosowania naszej diety-cateringu docenisz walory zdrowego odżywiania!