Catering dietetyczny - cennik

1. Wybierz dietę
2. Kalorie
-
+
3. Ilość dni
-
10
+
4. Dzień
5. Suma

Ile kosztuje catering dietetyczny?

Ile kosztuje catering dietetyczny? Co składa się na jego cenę? Czy dieta pudełkowa się opłaca? Jeśli myślisz, że cena cateringu dietetycznego jest zbyt wysoka, to spójrz na to z nieco innej strony. Zastanów się, ile możesz zyskać. Oszczędność czasu, posiłki dobrze zbilansowane i przygotowane przez specjalistów, dieta składająca się z wysokiej jakości produktów, to tylko niektóre korzyści, jakie wiążą się z cateringiem dietetycznym.

Catering dietetyczny cena

Zastanawiasz się nad ceną cateringu dietetycznego? Chcesz wiedzieć, ile zapłacisz za interesującą Cię dietę z naszego menu? Skorzystaj z prostego kalkulatora, za pomocą którego dokładnie obliczysz cenę diety pudełkowej w zależności od jej kaloryczności i czasu trwania. Wybierz dietę, określ dzienną wartość energetyczną oraz zaznacz, przez ile dni chcesz otrzymywać zdrowe posiłki do swoich drzwi. Uzyskasz dwa wyniki: cenę cateringu za jeden dzień oraz koszty diety pudełkowej za cały okres współpracy. Po obliczeniu ceny możesz od razu przejść do zamówienia SuperMenu.

Dieta pudełkowa cennik

Cennik cateringu dietetycznego zależy od rodzaju wybranej diety, kaloryczności posiłków oraz okresu dostaw. Zastanawiasz się, co dokładnie wchodzi w skład ceny diety pudełkowej? Są to zawsze świeże i wysokiej jakości produkty – moc warzyw i owoców, zwłaszcza sezonowych, wartościowe źródła białka i węglowodanów oraz zdrowe tłuszcze. A także wykwalifikowany zespół dietetyków i kucharzy. Do tego dochodzą koszty opakowania oraz codzienne dostawy cateringu dietetycznego do Twoich drzwi.