Wasze bezpieczeństwo i zdrowie jest dla nas najważniejsze.

Covid-19 ikona
Specjalnie dla Was zbudowaliśmy od podstaw supernowoczesny zakład produkcyjny, który działa od kwietnia 2020 i spełnia surowe normy higieniczno - sanitarne oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa produkcji żywności.
Covid-19 ikona
Naszym absolutnym priorytetem jest dołożenie wszelkich starań, żebyście czuli się zawsze bezpieczni niezależnie od czasów i warunków zewnętrznych w jakich działamy.
Covid-19 ikona
Codziennie dezynfekujemy powierzchnie produkcyjne, a każdy z pracowników ma obowiązek noszenia stroju ochronnego oraz jednorazowego czepka, maseczki, rękawiczek i obuwia ochronnego.
Covid-19 ikona
Współpracujemy z renomowaną firmą, która zapewnia nam codziennie czystą, zdezynfekowaną odzież roboczą dla wszystkich pracowników.
Covid-19 ikona
Do utrzymania czystości i higieny w zakładzie, używamy wyłącznie profesjonalnych urządzeń i środków chemicznych, które zapewniają odpowiednią dezynfekcję i bezpieczeństwo produkcji.
Covid-19 ikona
Przed wejściem do zakładu każdy pracownik ma obowiązek zdezynfekować ręce i obuwie oraz ma mierzoną temperaturę ciała. Codzienne przed wejściem na halę produkcyjną robiony jest także wywiad na temat jego stanu zdrowia.
Covid-19 ikona
Wszyscy pracownicy zakładu oraz pracownicy biurowi są na bieżąco instruowani odnośnie przestrzegania zaleceń i środków ostrożności wydawanych przez WHO oraz GIS w walce z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.
Covid-19 ikona
Na teren hali produkcyjnej nie mają wstępu żadne osoby z zewnątrz poza pracownikami produkcji.
Covid-19 ikona
Firmy dowożące posiłki oraz nasi dostawcy przestrzegają wszelkich norm higienicznych oraz zaleceń GIS związanych ze środkami ostrożności ws. COVID 19.
Covid-19 ikona
Dostawa naszych diet odbywa się bez kontaktu kierowcy z Klientem.