Dobry Start

Od 63 zł

Dieta dobry start

Dobry Start

Od 63 zł

Chcesz wzmocnić układ krwionośny, uregulować ciśnienie krwi i obniżyć cholesterol? Wybierz leczniczą dietę Dash która wpływa dobroczynnie na cały organizm i pomaga w zachowaniu zdrowia na długie lata.

KALORYCZNOŚĆ 1250, 1500, 1750, 2000 oraz 2500 kcal


Pierwszy poziom diety stworzonej w oparciu o filozofię żywienia Anny Lewandowskiej. Jeśli dopiero zaczynasz zmianę sposobu odżywiania się na lepszy, ten wariant stworzony jest dla Ciebie! W SuperMenu priorytetem jest Twoje zdrowie.  Dlatego dieta Dobry Start wyklucza produkty wysokoprzetworzone. Nie znajdziesz tu też barwników, konserwantów, ani żadnych zbędnych dodatków. Zrezygnowaliśmy też z pszenicy i surowego mleka krowiego. Nie będzie Ci ich brakowało, dzięki naszym zdrowym i pomysłowym alternatywom.

Co znajdziesz w diecie Dobry Start? Bogactwo sezonowych warzyw i owoców, zdrowe tłuszcze, wysokiej jakości źródła węglowodanów i… smak! Przekonaj się, jak pyszne mogą być posiłki dietetyczne, dzięki wykorzystaniu szerokiego wachlarza przypraw i ziół. Zapomnij o monotonii! Przygotuj się na energię i dobre samopoczucie płynące z każdej porcji!  

Produkty wykluczone z diety:

  •  pszenica
  • surowe mleko krowie
  • żywność wysokoprzetworzona

ROZKŁAD MAKROSKŁADNIKÓW

B 15-20%/ T 30-35%/ W 45-50%

WYKLUCZENIA

Plan wyklucza pszenicę a także surowe mleko krowie.

MADE BY ANNA LEWANDOWSKA

Plan bogaty w sezonowe warzywa i owoce, zdrowe tłuszcze i wysokiej jakości źródła węglowodanów oraz białka, zioła i przyprawy.

DLA KOGO?

Dla osób zaczynających zdrowe odżywianie i zmianę swoich nawyków żywieniowych.

Przykładowe supermenu diety

Śniadanie: Frittata z warzywami i sosem koperkowym

Drugie śniadanie: Zupa krem z batatów z nutą kokosa

Obiad: Wołowina w pomidorach podana z pieczonymi ziemniaczkami

Podwieczorek: Owsiany deser z orzechami

Kolacja: Komosa z pieczonym burakiem i fetą