Dieta Sport

Sport

Od 73 zł

Dieta sport

Sport

Od 73 zł

Nie wyobrażasz sobie dnia bez aktywności fizycznej? Trenujesz często i z pełnym zaangażowaniem? Czy wiesz, że prawidłowa dieta jest równie istotna co systematyczny trening? Jeśli jesteś czynnym sportowcem ten wariant diety jest właśnie dla Ciebie.

KALORYCZNOŚĆ 2000, 2500, 3000 oraz 3500 kcal


Pamiętaj, że prawidłowa dieta jest równie istotna, co systematyczny trening! SuperMenu w wariancie Sport to dieta inspirowana filozofią żywienia Anny Lewandowskiej, specjalnie dostosowana do potrzeb czynnych sportowców.

Niezależnie od tego, czy jesteś fanem crossfitu, wspinaczki czy biegów długodystansowych – to wariant, który powinieneś wybrać. Dlaczego? Bo bez odpowiedniego żywienia nawet najlepszy trening nie przyniesie optymalnych efektów. Dieta Sport każdego dnia zapewni Ci zbilansowane, wartościowe i co istotne – zapewniające odpowiedni poziom energii posiłki. W naszych daniach nie znajdziesz produktów wysokoprzetworzonych.

Zapewnimy Ci za to pełnowartościowe (i smaczne!) dania, będące źródłem wysokiej jakości białka, tłuszczów i węglowodanów. Wszystko po to, aby Twój codzienny trening był przyjemnością i przynosił pożądane efekty, a regeneracja organizmu przebiegała bez przeszkód.

Trenujesz jak sportowiec? Odżywiaj się jak sportowiec!
Bo zdrowa dieta to zdrowe ciało.

ROZKŁAD MAKROSKŁADNIKÓW

B 19- 24%/ T 30- 35%/ W 45-50%

ZWIĘKSZONA KALORYCZNOŚĆ

Posiłki zapewnią odpowiedni poziom energii przy wzmożonym wysiłku.

PEŁNOWARTOŚCIOWE POSIŁKI

Plan zawiera wysokiej jakości źródła białka, węglowodany i tłuszcze.Węglowodany 40-45%, Tłuszcze 30-35%, Białko 15-20%

DLA KOGO?

Dla osób o wysokiej aktywności fizycznej i dbających o wartościową dietę.Plan bogaty w warzywa, owoce, chude ryby i zdrowe tłuszcze.

Przykładowe supermenu diety

Śniadanie: Wytrawne placuszki z marchewką z sosem pietruszkowym

Drugie śniadanie: Bananowe ciasteczka z jogurtem z czekoladą

Obiad:  Indyk po myśliwsku z kaszą gryczaną

Podwieczorek: Frytki warzywne z domowym ketchupem

Kolacja: Pomidorowa kasza z pieczarkami i kurczakiem