Droga do zdrowia by Anna Lewandowska.

Cieszymy się, że zainteresowanie zdrowym stylem życia nieustająco rośnie. Zdajemy sobie sprawę, że na początku drogi do zdrowego stylu życia, pojawia się wiele pytań.

„Myślę o zdrowym odżywianiu, ale nie wiem co zrobić na początku?”

„Jestem uczulona na gluten, czy mogę być na diecie z SuperMenu?

„Nie jem mięsa, a chciałbym rozbudować masę mięśniową?”

Dziś chcemy przypomnieć najważniejsze reguły zdrowego odżywiania i typy diet zgodnych z filozofią żywienia Anny Lewandowskiej. Chcemy, abyś po przeczytaniu tego wpisu nie miał niejasności, że zdrowe życie i jedzenie jest możliwe dla każdego. Oraz że z indywidualnie dobranym typem diety jest to łatwe i miłe.

Sposób na zdrowy tryb życia i jedzenie

Uważamy, że jedną z najważniejszych rzeczy w życiu jest zdrowie. Smukła sylwetka, energia i dobre samopoczucie to elementy, które będą Ci dane, gdy tylko zaopiekujesz się swoim zdrowiem. Środkiem do osiągnięcia tego celu będzie indywidualnie dobrany i prawidłowo zaplanowany sposób odżywiania.

Tak, dobranie do Twoich potrzeb jest bardzo ważne przy diecie. To co pasuje innym, wcale nie oznacza, że może być dobre i dla Ciebie. I to nie chodzi tylko o jedzenie, ale też o kaloryczność, która jest zależna od takich indywidualnych elementów jak: masa ciała (na początku i na końcu!), płeć, wiek czy styl życia. Jeżeli marzy Ci się spadek wagi o pięć kilogramów, a trenujesz trzy razy tygodniowo to nie możesz się odżywiać jak Twoja przyjaciółka, chcąca utrzymać tę samą wagę, podczas gdy trenuje każdego dnia.

Dlatego w SuperMenu pomożemy Ci dobrać dietę pod indywidualne zapotrzebowanie kaloryczne, przez co osiągnięcie celu nie tylko jest łatwe, ale i bezpieczne.

Wszystkich rodzajów diet w SuperMenu możecie używać, gdy chcecie:

– schudnąć,
– przybrać na wadze,
– zachować swoją wagę,
– powiększyć masę mięśniową.

Dlatego, zanim wybierzesz swoją dietę wyznacz sobie swój własny cel.

Droga do zdrowia = 3 kroki do zdrowego tryby życia.

Dowiedziałeś się już, że dzięki pomocy naszego dietetyka możesz dobrać dietę, jeśli chodzi o kaloryczność oraz dopasowaną do Twojego celu. I jest jeszcze jedna istotna kwestia: jakie produkty będą w Twoim menu, a jakich raczej nie uświadczysz.

Wszyscy różnimy się od siebie: lubimy różne rzeczy, mamy inne nawyki i tolerancje na poszczególne składniki, dlatego proponujemy 3 poziomy diety by Anna Lewandowska oraz pięć klasycznych diet.

Droga Do Zdrowia by Anna Lewandowska

Poziom 1: Dobry Start

Eliminuje surowe krowie mleko, pszenicę, GMO i jedzenie wysokoprzetworzone, a włącza zdrowe tłuszcze i produkty sezonowe.

Poziom 2: Droga do Mistrzostwa

Bez krowiego nabiału (mleka i serów na jego podstawie oraz jogurtów i kefirów), glutenu oraz produktów wysokoprzetworzonych i GMO.  Jest bogata w zdrowe tłuszcze i produkty sezonowe.

Poziom 3: Wyzwanie Wojowniczka

Jeżeli eliminujesz cały nabiał, laktozę, gluten i strączki to jest to Twoja dieta. Zawiera również zdrowe tłuszcze i produkty sezonowe.

Decydując się na plany żywieniowe z programu żywienia Droga Do Zdrowia by Anna Lewandowska zrezygnujecie z żywności wysokoprzetworzonej, produktów GMO, fast foodów, słodzonych i gazowanych napojów i słodyczy sklepowych, w których aż roi się od tłuszczów trans i cukrów prostych. Zamiennikami będą świeże, sezonowe warzywa i owoce. Doświadczycie złożoności smaku, które zapewnią naturalne zioła i przyprawy. W menu zawarliśmy tylko tłuszcze zdrowe jak olej kokosowy czy oliwę z oliwek.   

Wszystkie przepisy, które przygotowaliśmy w SuperMenu oparte są na Trójkącie Mocy – funkcjonalnym sposobie odżywania by Anna Lewandowska, gdzie sam będziesz mógł mieć wpływ na wybrane obszary:

– ciało – gdy chcesz zwiększyć wydolność i polepszyć kondycję,
– umysł – gdy koncentracja i pamięć to Twój problem,
– zmysły – gdy chcesz polepszyć swoje pożycie.

To Ty zdecydujesz, które z tych obszarów najbardziej chcesz odmienić, do wyboru masz każdy z osobna, albo wszystkie opcje.

Wierzymy, że udało nam się Ciebie przekonać, że odpowiednio dobrany plan żywienia i dążenie do spełnienia swoich zamierzeń to nie jest nic trudnego, szczególnie, gdy menu jest stworzone specjalnie pod Twoje potrzeby.