Pytania dotyczące złożenia i realizacji zamówienia

ZAMÓW
Jak mogę zamówić dietę?

Zamówienie można złożyć przez stronę internetową supermenu.com.pl lub kontaktując się naszym Biurem Obsługi Klienta.

Jak mogę opłacić zamówienie?

Zamówienie możesz opłacić za pośrednictwem płatności internetowych w systemie PayU (w tym: BLIK, przelew on-line).

Do której godziny można składać zamówienia i od czego zależy termin pierwszej dostawy?

Zamówienia za pośrednictwem strony internetowej można składać o dowolnej porze przez cały tydzień lub za pośrednictwem Biura Obsługi Klienta w godzinach pracy biura. Zamówienia złożone od poniedziałku do piątku do godz. 10.00 są realizowane w ciągu dwóch dni roboczych, np. zamówienie złożone we wtorek do godz. 10.00, będzie dostarczone w czwartek rano, a zamówienia złożone w piątek do godz. 10.00 będzie zrealizowane w poniedziałek rano. Zamówienia złożone od piątku po godz. 10.00 do poniedziałku do godz. 10.00 będą realizowane w środę rano. Sugerowany przez nas w trakcie zamówienia termin pierwszej dostawy ustalany jest na podstawie liczby złożonych zamówień na dany dzień, a że naszym priorytetem jest dostarczenie zawsze posiłków najwyższej jakości, dlatego okazjonalnie możemy wydłużyć termin realizacji pierwszego dnia zamówienia.

Czy w trakcie trwania abonamentu mogę zmienić adres dostarczenia lub wstrzymać dietę?

Za pośrednictwem naszego Biura Obsługi Klienta można zmienić adres, a także wstrzymać dietę, jednak nie na dłużej niż na 30 dni.

Czy można zmieniać kaloryczność lub sam rodzaj diety?

W trakcie trwania danej diety można zmienić jej kaloryczności lub nawet samą dietę. Proszę w tym celu o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Pytania dotyczące dostawy

WIĘCEJ O DOSTAWACH
W jakich dniach i godzinach realizowane są dostawy?

Dostawy realizowane są od poniedziałku do soboty. W sobotę dostarczamy 2 diety (na sobotę i niedzielę). Klient może wyznaczyć w formularzu zamówienia godzinę, do której dostarczymy posiłki (najpóźniej do 10:00). W zależności od regionu dostawa może nastąpić wcześniej, także w godzinach nocnych lub wczesnoporannych.

Jakie dane są niezbędne dla kuriera?

Poza dokładnym adresem, należy podać kod wejściowy do furtki osiedla oraz kod do klatki w budynku. Jeśli dostęp pod wskazany adres jest utrudniony (np. mało widoczna numeracja) prosimy o dopisanie niezbędnych wskazówek pomocnych dla kuriera.

Jak dostarczamy nasze diety?

Nasze diety dowozimy od poniedziałku do soboty w specjalnie do tego przystosowanych samochodach chłodniczych. Stale utrzymana odpowiednia temperatura zapewnia najwyższą jakość oraz świeżość posiłków.

Czy będziemy rozszerzać dostawy o nowe miejscowości w Polsce?

Sukcesywnie pracujemy nad poszerzeniem zasięgu dostaw. O nowych miejscowościach informujemy z odpowiednim wyprzedzeniem na naszych kanałach Social Media oraz na stronie www na mapie dostaw.

Pytania dotyczące diet

ZOBACZ WSZYSTKIE DIETY
Jaką dietę i kaloryczność wybrać?

Jaką dietę i kaloryczność należy wybrać zależy między innymi od wieku, płci, wzrostu, masy ciała, aktywności fizycznej i naszych osobistych preferencji. Skontaktuj się z naszym dietetykiem, w celu doboru odpowiedniej dla Ciebie diety.

Czy są możliwe wykluczenia poszczególnych składników z diety?

Nie możemy wykluczyć żadnego składnika z diety, jednak jesteśmy przekonani, że nasza bogata i różnorodna oferta będzie odpowiednia na zdecydowaną większość potrzeb żywieniowych naszych Klientów.

W jakich godzinach jeść poszczególne posiłki?

Dietetycy rekomendują, by posiłki jeść według sugerowanej kolejności. Śniadanie zjedz maksymalnie do godziny po przebudzeniu, kolejne posiłki w regularnych odstępach czasu (co 3-4 godziny), natomiast kolacja powinna być zjedzona maksymalnie na 2 godziny przed snem.

Czy posiłki mogę podgrzewać w mikrofalówce?

Po usunięciu folii, zarówno w ciemnych jak i jasnych opakowaniach, posiłki można podgrzewać w mikrofalówce. Należy zwracać uwagę na informację na opakowaniu czy dany posiłek należy podgrzewać, czy zalecamy jego spożycie na zimno.