Najczęściej zadawane pytania

Dostawy realizowane są od poniedziałku do soboty. W sobotę dostarczamy 2 diety (na sobotę i niedzielę). Klient może wybrać godzinę do której dostarczymy dietę (najpóźniej godz. 10.00).

Nasze diety dowozimy od poniedziałku do soboty w specjalnie do tego przystosowanych samochodach chłodniczych. Stale utrzymana odpowiednia temperatura zapewnia najwyższą jakość oraz świeżość posiłków..

Zamówienie możesz opłacić za pośrednictwem płatności internetowych w systemie Tpay (w tym: BLIK, przelew on-line).

Zamówienie można złożyć przez stronę internetową supermenu.com.pl lub kontaktując się naszym Biurem Obsługi Klienta.

Zamówienia za pośrednictwem strony internetowej można składać o dowolnej porze przez cały tydzień lub za pośrednictwem Biura Obsługi Klienta w godzinach pracy biura. Zamówienia złożone od poniedziałku do piątku do godz. 14.00 są realizowane w ciągu dwóch dni roboczych, np. zamówienie złożone we wtorek do godz. 14.00, będzie dostarczone w czwartek rano, a zamówienia złożone w piątek do godz. 14.00 będzie zrealizowane w poniedziałek rano. Zamówienia złożone od piątku po godz. 14.00 do poniedziałku do godz. 14.00 będą realizowane w środę rano.
Sugerowany przez nas w trakcie zamówienia termin pierwszej dostawy ustalany jest na podstawie liczby złożonych zamówień na dany dzień, a że naszym priorytetem jest dostarczenie zawsze posiłków najwyższej jakości, dlatego okazjonalnie możemy wydłużyć termin realizacji pierwszego dnia zamówienia.

Za pośrednictwem naszego Biura Obsługi Klienta można zmienić adres, a także wstrzymać dietę, jednak nie na dłużej niż na 30 dni.

Nie możemy wykluczyć żadnego składnika z diety, jednak jesteśmy przekonani, że nasza bogata i różnorodna oferta będzie odpowiednia na zdecydowaną większość potrzeb żywieniowych naszych Klientów.

W trakcie trwania danej diety można zmienić jej kaloryczności lub nawet samą dietę. Proszę w tym celu o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Jaką dietę i kaloryczność należy wybrać zależy między innymi od wieku, płci, wzrostu, masy ciała, aktywności fizycznej i naszych osobistych preferencji. Skontaktuj się z naszym dietetykiem, w celu doboru odpowiedniej dla Ciebie diety.

W najbliższych miesiącach mamy w planach wejście z naszą ofertą do kolejnych dużych miast w Polsce. Będziemy o tym informować na naszej stronie www z odpowiednim wyprzedzeniem.

Dietetycy rekomendują, by posiłki jeść według sugerowanej kolejności. Śniadanie zjedz maksymalnie do godziny po przebudzeniu, kolejne posiłki w regularnych odstępach czasu (co 3-4 godziny), natomiast kolacja powinna być zjedzona maksymalnie na 2 godziny przed snem.

Po usunięciu folii, posiłki w czarnych pojemnikach można podgrzewać w mikrofalówce. Należy zwracać uwagę na informację na opakowaniu czy dany posiłek należy podgrzewać, czy zalecamy jego spożycie na zimno.