AUTORSKA FILOZOFIA

img-title-01
Wspólnym mianownikiem moich wszystkich aktywności, jest zmiana nawyków Polaków na zdrowsze. Inspiruję, motywuję i pomagam żyć zdrowiej, a swoje działania opieram na 3 filarach mojej filozofii.
Filar 1.
Zdrowa dieta
4 zdrowa dieta
Filar 2.
Aktywność fizyczna
img-2-17
Filar 3.
Równowaga psychofizyczna i motywacja
4 równowaga
SUPER MENU
4 po pierwsze zdrowie

PO PIERWSZE ZDROWIE

Każdy z planów dietetycznych SuperMenu jest inny, ale jest coś, co łączy je wszystkie. To nasza pasja do zdrowego stylu życia i staranność w doborze najwyższej jakości składników. W żadnej z naszych diet nie znajdziesz produktów wysokoprzetworzonych, barwników ani konserwantów.

Co znajdziesz w naszym planie żywieniowym? Wysokiej jakości źródła białka, zdrowe tłuszcze i węglowodany. Do tego: moc warzyw, przypraw i ziół. Zdrowa różnorodność – to ona jest kluczem do zbilansowanej diety i ochrony przed niedoborami. Jest też naszym kluczem do… dobrego smaku:)
Co nas wyróżnia? To czego nie ma!
  • Bez białego cukru
  • Bez surowego mleka krowiego
  • Bez pszenicy
WYBIERZ SWOJE SUPERMENU

Nie wiesz co wybrać? Skorzystaj z naszego kalkulatora Diety

SKĄD WIEMY, ŻE CI SIĘ UDA?

W SuperMenu nie wierzymy w „diety cud” i inne magiczne sposoby. Jeśli chcesz jeść i żyć zdrowo, potrzebujesz przemyślanych zmian w swoich nawykach żywieniowych. To właśnie nas wyróżnia! Nie chcemy dostarczać Ci „diety jako diety”, chcemy namówić Cię do zmiany nawyków żywieniowych na lepsze i zdrowsze! Wówczas efekt będzie trwały, a Ty pokochasz to, co będzie na talerzu:)

BRAND STORY

Nie lubię słowa dieta, może się ono kojarzyć z chwilowym kaprysem. Zależy mi na zmianie nawyków żywieniowych na takie, które dzięki odpowiednio dobranym składnikom odżywczym, ilościom przyjmowanych pokarmów, pozwolą nam cieszyć się zdrowiem i energią każdego dnia.

Podstawą właściwego sposobu żywienia jest różnorodność. Tę samą zasadę wyznaje moja wspólniczka Ewa Tyrkiel, posiadająca duże doświadczenie w branży cateringowej. Odpowiedni dobór składników jest kluczem do sukcesu zarówno w kuchni jak i naszym zdaniem w biznesie!

Razem z Ewą wierzymy, że dobre jedzenie jest jak wysokiej jakości „paliwo”, które napędza nas do działania i osiągania celów, które codziennie przed sobą stawiamy.
4 brand story
4 poznaj nasz zespół 1 4 poznaj nasz zespół 2

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Proces komponowania menu do pudełek to symbioza wiedzy dietetyka o zdrowym żywieniu i specjalistycznych potrzebach naszych klientów oraz kreatywności szefa kuchni w przygotowywaniu smacznych, zrównoważonych i atrakcyjnych wizualnie dań.
Dzięki temu, dbamy o to abyś czuł się zaopiekowany i mógł cieszyć się zdrowym i różnorodnym menu każdego dnia!

Czytaj więcej