Jedz Super i poczuj się Super!

Jedz Super i poczuj się Super!

W ofercie cateringu dietetycznego SuperMenu by Anna Lewandowska znajdziesz propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb.

Jeśli chcesz zadbać o swoje zdrowie i dodać sobie energii, zachęcamy do wyboru jednej z trzech diet opartych o filozofię żywienia by Anna Lewandowska – Droga do zdrowia.

Dieta posiada 3 poziomy: Dobry Start, Droga Do Mistrzostwa i Wyzwanie Wojownika. Etapy te stanowią specjalnie zaprojektowaną ścieżkę do osiągnięcia pełnego zdrowia.

Jeśli masz bardziej sprecyzowane potrzeby żywieniowe lub szukasz klasycznych diet, które pomogą osiągnąć Twój zdrowy cel – przyjrzyj się naszym pozostałym dietom! Znajdziesz wśród nich propozycje takie jak: Fit, Sport, Vege, Vege + Fish oraz No Gluten & No Lactose.

Jedz Super i poczuj się Super!

Po pierwsze zdrowie

Każdy z planów dietetycznych SuperMenu jest inny, ale jest coś, co łączy je wszystkie. To nasza pasja do zdrowego stylu życia i staranność w doborze najwyższej jakości składników. W żadnej z naszych diet nie znajdziesz produktów wysokoprzetworzonych, barwników ani konserwantów.

Co znajdziesz w naszym planie żywieniowym? Wysokiej jakości źródła białka, zdrowe tłuszcze i węglowodany. Do tego: moc warzyw, przypraw i ziół. Zdrowa różnorodność – to ona jest kluczem do zbilansowanej diety i ochrony przed niedoborami. Jest też naszym kluczem do… dobrego smaku:)

Skąd wiem, że Wam się uda?

W SuperMenu nie wierzymy w „diety cud” i inne magiczne sposoby. Jeśli chcecie jeść i żyć zdrowo, potrzebujecie przemyślanych zmian w swoich nawykach żywieniowych. To właśnie nas wyróżnia! Nie chcemy dostarczać Wam „diety jako diety”, chcemy namówić Was do zmiany nawyków żywieniowych na lepsze i zdrowsze! Wówczas efekt będzie trwały, a Wy pokochacie to, co będzie na talerzu:)
Bo nasze posiłki są nie tylko pełnowartościowe i zdrowe, ale również pyszne.

Nie boimy się kreatywnych przepisów i ciekawych połączeń. SuperMenu będzie dla Was przygodą z nowymi smakami inspirowanymi kuchniami z całego świata. Z nami zapomnicie o monotonii na talerzu!

Zacznij już dziś!

Zacznij już dziś!

„Zdrowe odżywianie to moja pasja i praca od lat.  Towarzyszy mi od czasów gdy byłam wyczynowym sportowcem i jest ważne teraz, kiedy jestem trenerką, dietetyczką, menadżerką i przede wszystkim żoną i mamą. To dla mnie wspaniałe uczucie, że mogę podzielić się całą moją wiedzą i doświadczaniem z Tobą – dzięki posiłkom dostarczanym codziennie pod Twoje drzwi :)”

Już dziś dołącz do grona SUPERmenek i SUPERmenów! Zacznij jeść zdrowo i przekonaj się, na jak wiele Cię stać!