SuperMenu – brakujący element

Wszystkie moje działania biznesowe mają wspólny mianownik – ich celem jest pokazywanie ludziom, jak mogą lepiej
i zdrowiej żyć, i pomaganie im w tym.

Swoją filozofię o zdrowym życiu opieram na III filarach:

Filar I

Filar I

Zdrowa dieta

Filar II

Filar II

Aktywność fizyczna

Filar III

Filar III

Równowaga psychofizyczna
i motywacja

Koncepcja zdrowego życia oparta na trzech filarach pozwala mi proponować rozwiązania, które w sposób holistyczny uzupełniają potrzeby naszego organizmu. Wszystko zaczęło się od bloga HPbA, następnie powstały zdrowe przekąski Foods by Ann, aby w kolejnym kroku zaprezentować gotowe rozwiązania treningów i diet w mojej aplikacji Diet&Traning by Ann, brakowało jednak jeszcze jednego ważnego elementu – gotowej diety, którą otrzymasz do rąk własnych. I o to ona – super zbilansowana, super zdrowa, super smaczna, po prostu SuperMenu.

Nie lubię słowa dieta, może się ono kojarzyć z chwilowym kaprysem. Zależy mi na zmianie nawyków żywieniowych na takie, które dzięki odpowiednio dobranym składnikom odżywczym, ilościom przyjmowanych pokarmów, pozwolą nam cieszyć się zdrowiem i energią każdego dnia.

Podstawą właściwego sposobu żywienia jest różnorodność. Tę samą zasadę wyznaje moja wspólniczka Ewa Tyrkiel, posiadająca duże doświadczenie w branży cateringowej. Odpowiedni dobór składników jest kluczem do sukcesu zarówno w kuchni jak i naszym zdaniem w biznesie!

Razem z Ewą wierzymy, że dobre jedzenie jest jak wysokiej jakości „paliwo”, które napędza nas do działania i osiągania celów, które codziennie przed sobą stawiamy. To, co jemy ma też kluczowy wpływ na nasze samopoczucie. Zacznij jeść dobrze i poczuj się Super!

SuperMenu

Jest to najlepszy wybór dla osób dopiero podejmujących decyzję o zmianie sposobu swojego żywienia – oczywiście na lepsze! 🙂

Co dajemy w zamian? Energię i dobre samopoczucie płynące z każdej porcji.