Zestaw próbny

Posiłki SuperMenu

Dieta pudełkowa – dzień próbny

Chcesz przekonać się, czy catering dietetyczny jest dobrą opcją dla Ciebie? Zanim zamówisz pełną dietę pudełkową, skorzystaj z naszego zestawu testowego. Wybierz interesującą Cię dietę z oferty SuperMenu i zamów. Dzień próbny niczym nie różni się od standardowych zestawów dostarczanych w ramach długoterminowej współpracy, oprócz tego, że jego cena jest dużo niższa. Zestaw testowy to jednodniowy, pełnowartościowy pakiet, składający się 5 posiłków na cały dzień. Spróbuj!

Dieta pudełkowa dzień próbny – co otrzymujesz?

Dzień próbny w cateringu dietetycznym wygląda zupełnie tak samo, jak codzienny zestaw posiłków dostarczany w przypadku wykupienia pełnej diety pudełkowej. Zestaw próbny składa się z 5 posiłków (lub 3 w przypadku diety typu Office) dowolnie wybranej przez Ciebie diety z naszego menu. Dania są pełnowartościowe i zawierają wszystko, czego Twój organizm potrzebuje w ciągu dnia, aby świetnie funkcjonować.

Dzięki skorzystaniu z dnia próbnego możesz przekonać się, czy dana dieta jest dla Ciebie odpowiednia pod względem kaloryczności i smaku. Jeśli po całym dniu będzie doskwierał Ci głód, być może powinieneś wybrać wyższą wartość energetyczną danej diety. Zamawiając catering dietetyczny na próbę, przekonasz się też, czy nasze dania trafiają w Twój gust kulinarny. Posiłki serwowane przez naszych kucharzy są bardzo różnorodne i kreatywne. Inspirujemy się kuchniami całego świata. Jeśli więc lubisz fuzję smaków i aromatów, a monotonii na talerzu mówisz stanowcze NIE, to z pewnością zasmakujesz w SuperMenu! 

Skorzystaj z dnia próbnego cateringu

Catering dietetyczny próbny pomaga w podjęciu ostatecznej decyzji co do rodzaju diety oraz jej wartości energetycznej. Co ważne, zestaw testowy zamówisz w obniżonej cenie, tak że niewiele stracisz, a możesz wiele zyskać! Przekonasz się, czy taka forma odżywiania Ci odpowiada.

Oczywiście możesz bazować na zamieszczonych w Internecie opiniach innych klientów czy rekomendacjach znajomych i rodziny, którzy korzystali już z naszego cateringu dietetycznego. Jednak dopiero po skosztowaniu posiłków w ramach dnia próbnego zyskasz pełniejszy obraz usługi cateringu dietetycznego. Po samodzielnym przetestowaniu diety pudełkowej upewnisz się, czy chcesz podpisać umowę na dłuższy okres czasu. 

Zamów catering dietetyczny zestaw próbny i przekonaj się, że to wygodne i smakowite rozwiązanie!