Zbilansowany lunch dla każdego

super smak i wygoda na co dzień
dostępne w 3 kalorycznościach
zdrowe pojedyncze posiłki
SuperMenu-Catering-dietetyczny_Lunche_v2b

LUNCHE SUPERMENU

Jeśli preferujesz śniadania i kolacje w domowym zaciszu, lecz brakuje Ci czasu na gotowanie obiadu, nasza nowa oferta lunchowa jest właśnie dla Ciebie.

Lunche SuperMenu

Lunch – to pojedynczy posiłek, który możesz zamówić z bezpłatną dostawą do domu lub pracy. Każdy obiad to w pełni zbilansowany, pełnowartościowy posiłek gotowy do podgrzania.

Lunche z czterech diet w trzech kalorycznościach

Nasze lunche występują w trzech kalorycznościach: 375, 520 i 750 kcal, dostosowując się do Twoich potrzeb i stylu życia. Wybieraj spośród diet Fit i Wegańskiej (Linia Balance) lub z diet, Super Active oraz Keto (linia PURE), aby znaleźć lunch idealnie dopasowany do Twoich preferencji.

Produkty wykluczone z lunchy w zależności od wybranej diety

Pamiętaj, że każdy lunch ma wykluczone składniki zgodnie z dietą, z której pochodzi. W diecie wegańskiej unikamy mięsa, ryb, produktów wysoko przetworzonych, tłuszczów zwierzęcych oraz jaj. W dietach Keto i Super Active wykluczamy biały cukier, pszenicę, surowe mleko krowie.

Zawsze darmowa dostawa

Zamawiając lunch, zawsze korzystasz z bezpłatnej dostawy do domu lub pracy, a także możesz wybrać wygodną dla siebie godzinę dostawy. Dbamy o to, aby Twój lunch dotarł na czas, dostarczając Ci wygodę, smak i super jakość.

Proces zamówienia lunchy

Zamawiasz lunch

Lunch zamówisz klikając przycisk "Zamawiam" lub poniżej "Zamawiam lunch", następnie wybierasz Lunch z linii diet Balance lub linii Pure.

Dostarczamy

Lunch dostarczany jest bezpośrednio pod podany przez Ciebie adres. Możesz mieć pewność, że dojedzie do Ciebie zawsze świeży i pyszny.

Jedz na zdrowie!

A teraz, zrób sobie przerwę na lunch i sprawdź jak smakuje zdrowie.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

zobacz wszystkie zadawane pytania
W jakich dniach i godzinach realizowane są dostawy?

Dostawy realizowane są od poniedziałku do soboty. W sobotę dostarczamy 2 diety (na sobotę i niedzielę). Klient może wyznaczyć w formularzu zamówienia godzinę, do której dostarczymy posiłki (najpóźniej do 10:00). W zależności od regionu dostawa może nastąpić wcześniej, także w godzinach nocnych lub wczesnoporannych.

Jak dostarczamy nasze diety?

Nasze diety dowozimy od poniedziałku do soboty w specjalnie do tego przystosowanych samochodach chłodniczych. Stale utrzymana odpowiednia temperatura zapewnia najwyższą jakość oraz świeżość posiłków.

Jak mogę opłacić zamówienie?

Zamówienie możesz opłacić za pośrednictwem płatności internetowych w systemie PayU (w tym: BLIK, przelew on-line).

Jakie dane są niezbędne dla kuriera?

Poza dokładnym adresem, należy podać kod wejściowy do furtki osiedla oraz kod do klatki w budynku. Jeśli dostęp pod wskazany adres jest utrudniony (np. mało widoczna numeracja) prosimy o dopisanie niezbędnych wskazówek pomocnych dla kuriera.