ŚWIĘTA Z SUPERMENU! POZNAJ NASZĄ OFERTĘ ŚWIĄTECZNĄ.

LUNCHE

Nasze lunche to zbilansowane, pełnowartościowe gotowe do podgrzania posiłki z dostawą prosto pod Twoje drzwi.

265-SuperMenu-ProgramLojalnosciowy_danie (1)
LUNCH FIT

Proces zamówienia lunchy

Zamawiasz lunch

Lunch zamówisz klikając przycisk "Zamów lunch" lub poniżej "Zamawiam lunch", następnie z 3 dostępnych kategorii wybierasz Lunche.

Dostarczamy

Lunch dostarczany jest bezpośrednio pod podany przez Ciebie adres. Możesz mieć pewność, że dojedzie do Ciebie zawsze świeży i pyszny.

Jedz na zdrowie!

A teraz, zrób sobie przerwę na lunch i sprawdź jak smakuje zdrowie.

LUNCHE SUPERMENU

Jeśli lubisz jeść śniadania i kolacje w domowych zaciszu, ale nie masz czasu na gotowanie obiadu – nasza nowa oferta lunchowa jest idealna dla Ciebie.

Lunche SuperMenu

Lunch – to pojedynczy posiłek, który możesz zamówić z bezpłatną dostawą do domu lub pracy. Każdy obiad to w pełni zbilansowany, pełnowartościowy posiłek gotowy do podgrzania. Każdy z proponowanych obiadów, tak samo jak wszystkie nasze diety, nie zawiera białego cukru, pszenicy i surowego mleka krowiego. Możesz mieć pewność, że lunch dojedzie do Ciebie zawsze świeży i pyszny.

Lunche z czterech diet w trzech kalorycznościach

Nasz lunche występują w trzech kalorycznościach 375, 520 i 750 kcal, dzięki czemu możesz dobrać obiad idealny pod swoje zapotrzebowanie kaloryczne, w zależności od prowadzonego stylu życia. Nasze pyszne lunche możesz wybierać z diet Fit, Keto, Super Active i z diety Wegańskiej. Wybierz ten który pasuje do Ciebie najlepiej.

Produkty wykluczone z lunchy w zależności od wybranej diety

Pamiętaj, że wybierając lunch, będzie on miał wykluczone składniki zgodnie z dietą z której pochodzi. Wykluczenia w diecie wegańskiej: mięso oraz produkty zawierające w swoim składzie mięso, ryby i owoce morza, biały cukier, pszenica, surowe mleko krowie, produkty, wysoko przetworzone, tłuszcze zwierzęce, jaja. Należy także pamiętać, iż tylko produkty odzwierzęce są źródłem witaminy B12. Z tego względu przechodząc na dietę wegańską należy wdrożyć jej suplementację. Wykluczenia w dietach: Fit, Keto i Super Active: pszenica, surowe mleko krowie i produkty wysokoprzetworzone.

Zawsze darmowa dostawa

Lunch zawsze zamówisz z bezpłatną dostawą do domu lub pracy. Co ważne! Możesz wyznaczyć wygodną, dla Ciebie, godzinę dostawy. Dbamy o to, aby Twój lunch dotarł do Ciebie na czas!

Jak działają opinie?
Dominika Lunch plus dieta

Dla mnie lunche codziennie plus jeden pełny dzień to idealna opcja. 👌

307-image-02

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

zobacz wszystkie zadawane pytania
W jakich dniach i godzinach realizowane są dostawy?

Dostawy realizowane są od poniedziałku do soboty. W sobotę dostarczamy 2 diety (na sobotę i niedzielę). Klient może wyznaczyć w formularzu zamówienia godzinę, do której dostarczymy posiłki (najpóźniej do 10:00). W zależności od regionu dostawa może nastąpić wcześniej, także w godzinach nocnych lub wczesnoporannych.

Jak dostarczamy nasze diety?

Nasze diety dowozimy od poniedziałku do soboty w specjalnie do tego przystosowanych samochodach chłodniczych. Stale utrzymana odpowiednia temperatura zapewnia najwyższą jakość oraz świeżość posiłków.

Jak mogę opłacić zamówienie?

Zamówienie możesz opłacić za pośrednictwem płatności internetowych w systemie PayU (w tym: BLIK, przelew on-line).

Jakie dane są niezbędne dla kuriera?

Poza dokładnym adresem, należy podać kod wejściowy do furtki osiedla oraz kod do klatki w budynku. Jeśli dostęp pod wskazany adres jest utrudniony (np. mało widoczna numeracja) prosimy o dopisanie niezbędnych wskazówek pomocnych dla kuriera.