Dobierz dietę dla siebie

Z przyjemnością pomożemy Ci w doborze odpowiedniej diety z super menu. Odpowiedz tylko na kilka poniższych pytań:

wybierz płeć:
Aktywność fizyczna
Specjalne potrzeby

Dobierz dietę pudełkową

Nie wiesz, jaka dieta będzie dla Ciebie najlepsza? Skorzystaj z naszego kalkulatora i w kilku prostych krokach dobierz dietę pudełkową dla siebie, zgodną ze swoim zapotrzebowaniem, aktywnością fizyczną i wymaganiami żywieniowymi. Dobór odpowiedniej diety jest bardzo istotny, ponieważ od niego zależy Twoje zdrowie, samopoczucie i poziom energii. 

Dobierz dietę pudełkową zgodnie z celem, do którego dążysz

Istotną kwestią podczas doboru odpowiedniej diety jest określenie swojego celu. Powiedz nam, czy chcesz schudnąć, zbudować mięśnie czy tylko zmienić nawyki żywieniowe na zdrowsze, a my pomożemy Ci w wybraniu diety i osiągnięciu oczekiwanych efektów. Uwzględnimy Twoją płeć, wiek, masę ciała oraz wzrost, a także poziom aktywności fizycznej. Istotne są dla nas również Twoje specjalne wymagania dotyczące żywienia, takie jak wykluczenie mięsa, mięsa i ryb, glutenu i laktozy czy strączków. 

Sprawdź, jaka dieta będzie najlepsza dla Ciebie?

Dzięki kalkulatorowi doboru diety ustalisz nie tylko kaloryczność posiłków, ale też dowiesz się, który z naszych programów dietetycznych będzie najlepiej pasował do Ciebie. Oprócz klasycznych diet, takich jak Fit, Sport czy Vege, mamy też coś specjalnego – jeden z trzech innowacyjnych programów opracowanych przez Annę Lewandowską: Dobry Start, Droga do Mistrzostwa lub Wyzwanie Wojownika. Potrzebujesz diety o niskim indeksie glikemicznym lub na wzmocnienie odporności? W naszej ofercie znajdziesz również takie propozycje.

Jeżeli po wypełnieniu formularza nadal nie wiesz, na którą dietę się zdecydować, skontaktuj się z nami i skorzystaj z bezpłatnej konsultacji dietetycznej. Podczas rozmowy dietetyk zapyta Cię o wszystkie najważniejsze informacje, które niezbędne są do ustalenia kaloryczności oraz rodzaju diety.