Catering dietetyczny Grójec

Catering dietetyczny SuperMenu powstał z myślą o tych wszystkich, którzy chcą zmienić nie tylko sposób odżywiania, ale też styl życia. Jesteśmy już prawie w całej Polsce, również w Grójcu. Korzystając z naszej diety pudełkowej, przede wszystkim zadbasz o swoje zdrowie, a przy okazji będziesz mógł realizować inne, postawione sobie cele, ponieważ SuperMenu to catering dla każdego – zarówno dla osób odchudzających się, jak i dla tych, które chcą przytyć bądź zbudować masę ciała.

Masz złe doświadczenia z dietą? Catering dietetyczny w Grójcu przygotowany przez specjalistówzmieni Twoje myślenie na temat zdrowego odżywiania. Po pierwsze, dobierzemy dla Ciebie idealną kaloryczność posiłków. Nawet na diecie odchudzającej będziesz czuł się najedzony i unikniesz chęci podjadania. Korzystanie z usług cateringu dietetycznego pomoże Ci w utrwaleniu zdrowych nawyków żywieniowych, np. w regularnym spożywaniu posiłków. Codziennie dostarczymy Ci dietę do domu lub biura składającą się z pięciu zbilansowanych posiłków – nie będzie już dla Ciebie problemem spożywanie posiłków o stałych porach. A do tego zyskasz więcej wolnego czasu, który wcześniej poświęcałeś na gotowanie. Wykorzystaj go aktywnie! Zdrowe odżywianie połączone z odpowiednią porcją ruchu, to klucz do owocnej zmiany stylu życia.

Dieta pudełkowa Grójec

Różnorodność składników i doskonały smak to cechy charakterystyczne cateringu pudełkowego SuperMenu. Moc warzyw i owoców, wysokiej jakości źródła białka, węglowodanów i tłuszczów trafiają do naszych pudełek pod postacią smakowitych potraw. Każdego dnia będziesz mieć okazję spróbować czegoś nowego. Inspiracją dla naszych kucharzy są kuchnie z różnych zakątków świata.

Catering dietetyczny SuperMenu jest inny niż pozostałe diety pudełkowe w Grójcu. Wyróżnia nas wyjątkowa oferta. To, czego nie doświadczysz w innych cateringach dietetycznych, a znajdziesz u nas, to przede wszystkim autorski program Anny Lewandowskiej – Droga do Zdrowia. Program ten składa się z trzech diet – Dobry Start, Droga do Mistrzostwa oraz Wyzwanie Wojownika – które jednocześnie stanowią etapy prowadzące do osiągnięcia pełni zdrowia. Jeśli masz bardziej sprecyzowane potrzeby żywieniowe, wybierz jedną z naszych klasycznych diet, np. dla osób, które nie jedzą mięsa, mamy catering dietetyczny wegetariański.

Jeśli tak jak my uważasz, że zdrowie jest najważniejsze, wybierz nasz catering – dietę indywidualnie dopasowaną do Twoich potrzeb!