Catering dietetyczny Otwock

Catering dietetyczny to świetne rozwiązanie dla osób zapracowanych i chcących zadbać o swoje zdrowie. Wypróbuj SuperMenu – dietę pudełkową, którą dostarczymy codziennie pod wskazany przez Ciebie adres na terenie Otwocka. Ciesz się świeżymi, zdrowymi i przede wszystkim smacznymi posiłkami każdego dnia!

Dietetyczne potrawy przygotowane przez specjalistów w dziedzinie żywienia – dietetyków i profesjonalnych kucharzy – to gwarancja dostarczenia właściwej ilości kalorii, ale też pewność, że zjemy coś smacznego. Wybierając naszą dietę-catering w Otwocku, decydujesz się na posiłki bogate w pełną gamę warzyw i owoców. Znajdziesz w nich produkty, które pomogą Ci w osiągnięciu celu (odchudzanie, budowanie mięśni, utrzymanie masy ciała) i wpłyną pozytywnie na Twoje zdrowie. Z nami zrezygnujesz z fast-foodów i słodyczy, a co najważniejsze – wcale nie będzie Ci ich brakowało, bo w zamian otrzymasz pełnowartościowe posiłki, zawierające wszystko to, czego Twój organizm potrzebuje do zdrowego funkcjonowania.

Dieta pudełkowa Otwock

Czym SuperMenu wyróżnia się spośród innych diet pudełkowych w Otwocku? Przyświeca nam filozofia żywienia stworzona przez Annę Lewandowską, która została przez nią nazwana Drogą do zdrowia. Jest to unikalny program żywieniowy składający się z trzech diet, które równocześnie stanowią trzy etapy o różnym poziomie zaawansowania: Dobry Start – dla osób dopiero rozpoczynających przygodę ze zdrowym odżywianiem, Droga do Mistrzostwa – dla osób, które wiedzą już co nieco o zdrowej diecie oraz Wyzwanie Wojownika – dla osób gotowych na gruntowną zmianę stylu życia. Ale to nie wszystko! W SuperMenu znajdują się również propozycje dla osób, które mają sprecyzowane wymagania żywieniowe. Jeśli szukasz cateringu dietetycznego wegetariańskiego, w naszej ofercie go znajdziesz. Przygotowujemy też zestawy dla osób na diecie eliminacyjnej (bez laktozy i bez glutenu) oraz dla sportowców.

Niezależnie od tego, którą z oferowanych diet pudełkowych wybierzesz, możesz mieć pewność, że otrzymasz jedzenie stworzone z pasji do zdrowego stylu życia. Wyróżnia nas staranność w doborze najwyższej jakości składników, dzięki czemu możemy zapewnić Ci żywność bez tłuszczów trans, sztucznych barwników, wzmacniaczy smaku i konserwantów. Otrzymasz catering pudełkowy oparty na dobrych źródłach białka, tłuszczów i węglowodanów. Do tego moc warzyw i owoców oraz produkty typu superfoods.

Zamów catering-dietę do domu i rozkoszuj się pysznymi, zdrowymi posiłkami każdego dnia!