Catering dietetyczny Wrocław

Catering dietetyczny to jedno z najpopularniejszych rozwiązań dietetycznych ostatnich lat. Dieta pudełkowa podbiła również serca mieszkańców Wrocławia. Gotowe posiłki opracowane przez dietetyków i przygotowane przez profesjonalnych kucharzy to ogromne ułatwienie, które pozwala na prowadzenie zdrowego stylu życia na co dzień. Diety pudełkowe odpowiadają na różne potrzeby dietetyczne – przeznaczone są dla tych, którzy chcą jeść zdrowiej, stracić zbędne kilogramy, zbudować masę mięśniową czy zmienić dotychczasowe nawyki żywieniowe, czyli dla każdego, komu zależy na zmianie sposobu odżywiania i uzyskaniu z tego wymiernych korzyści.

Jakie zalety ma catering dietetyczny? Po pierwsze, decydując się na dietę do domu lub biura oszczędzasz czas i stawiasz na wygodę. Nie musisz już samodzielnie przygotowywać posiłków, ponieważ profesjonalna firma cateringowa, zrobi to za Ciebie i dostarczy je wprost do Twoich drzwi. Po drugie, dieta pudełkowa jest dobrym rozwiązaniem dla każdego, komu brakuje umiejętności kulinarnych i dietetycznych, a chce odżywiać się smacznie i zdrowo. Dietetycy, pracujący w firmie cateringowej policzą dokładnie, ile kalorii potrzebujesz i ułożą jadłospis, który będzie dokładnie odpowiadał Twoim potrzebom. A szefowie kuchni zadbają o odpowiednie przygotowanie posiłków i walory smakowe.

Dieta pudełkowa Wrocław

Dlaczego warto wybrać catering dietetyczny SuperMenu we Wrocławiu? To propozycja diety pudełkowej jedynej w swoim rodzaju. W menu znajdziesz nie tylko klasyczne pozycje, np. catering dietetyczny wegetariański, ale też oryginalne plany dietetyczne inspirowane filozofią żywienia Anny Lewandowskiej. Są to trzy diety, które stanowią poszczególne etapy „Drogi do zdrowia”: Dobry start, Droga do mistrzostwa, Wyzwanie wojownika. Dzięki temu programowi zadbasz o swoje zdrowie, dodasz sobie energii i wzmocnisz efekty treningów.

Dieta/catering przygotowane przez specjalistów SuperMenu to wyjątkowe posiłki skomponowane z najwyższej jakości składników. Bazujemy na sezonowych warzywach i owocach oraz produktach od polskich dostawców. Nie używamy barwników, konserwantów ani wzmacniaczy smaków. Otrzymujesz niskoprzetworzone, zdrowe jedzenie pudełkowe, składające się z wysokiej jakości źródeł białka, zdrowych tłuszczów i pełnowartościowych węglowodanów. Każdy zestaw to moc warzyw oraz przypraw i ziół, które sprawiają, że nasz catering pudełkowy jest taki smaczny.
Zamów nasz catering dietetyczny we Wrocławiu i przekonaj się o tym, że zdrowe odżywianie niesie ze sobą mnóstwo korzyści dla zdrowia i samopoczucia.