Catering dietetyczny Katowice

Chcesz się zdrowo odżywiać, ale nie wiesz jak zacząć? Super, że do nas trafiłeś. Przyda Ci się profesjonalna pomoc. SuperMenu to jedyny taki catering dietetyczny w Katowicach. Nasze programy żywieniowe oparte są na filozofii żywienia stworzonej przez Annę Lewandowską. Przyświeca nam zasada, że najważniejsze jest zdrowie i to ono powinno być podstawowym celem prawidłowego żywienia. Zachęcamy do łączenia naszej diety pudełkowej z aktywnością fizyczną oraz pracą nad motywacją, dzięki czemu zmienisz nie tylko sposób odżywiania, ale też cały styl życia i osiągniesz trwałe efekty!

Idealna dieta powinna być „szyta na miarę” – dopasowana do celów i potrzeb osoby, która będzie ją stosowała. Taki właśnie jest catering dietetyczny SuperMenu. W naszej ofercie każdy znajdzie propozycję dla siebie. Osoby, które chcą gruntownie zadbać o swoje zdrowie i dodać sobie energii, powinny skorzystać z naszej Drogi do zdrowia – to unikalny program opracowany przez Annę Lewandowską, składający się z trzech diet: Dobry Start, Droga do Mistrzostwa oraz Wyzwanie Wojownika. Wyeliminujemy z Twojego jadłospisu potencjalnie szkodliwe produkty, wprowadzimy te, które mają udowodnione działanie prozdrowotne i pokierujemy Cię przez ścieżkę prowadzącą do osiągnięcia pełni zdrowia.

Jeśli masz skonkretyzowane wymagania żywieniowe, również znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie idealne. W ofercie naszego cateringu dietetycznego w Katowicach znajdują się propozycje dla wegetarian, sportowców, osób na diecie bezglutenowej.

Dieta pudełkowa Katowice

Kluczem do zbilansowanej diety i ochrony przed niedoborami pokarmowymi jest różnorodność produktów. Nawet jeśli z diety eliminujemy pewne składniki (np. gluten czy laktozę), znajdujemy dla nich zdrowe i pełnowartościowe zamienniki. Decydując się na nasz katowicki catering dietetyczny, możesz mieć pewność, że nie zaznasz nudy na talerzu. Każdego dnia będziesz mieć okazję do spróbowania czegoś nowego. Nasi dietetycy i kucharze dbają o to, by potrawy były nie tylko pełnowartościowe, ale też smaczne. Wysokiej jakości źródła białka, zdrowe tłuszcze i węglowodany złożone, a do tego moc warzyw, przypraw i ziół – to wszystko jest gwarancją zdrowej diety i dobrego smaku.

Postaw na SuperMenu i przeprowadź totalną rewolucję w swoim dotychczasowym sposobie odżywiania!