Catering dietetyczny Łódź

Mieszkasz w Łodzi i marzysz o tym, by zmienić swój styl życia na zdrowszy? Super się składa – chętnie pomożemy Ci w przejściu na zdrową stronę mocy! Catering dietetyczny SuperMenu nie jest kolejną „dietą cud”, ale sposobem odżywiania dla każdego, kto chce zadbać o siebie kompleksowo. Zdrowie jest dla nas najważniejsze. Przyświeca nam filozofia “trzech filarów zdrowia” Anny Lewandowskiej, z których pierwszy to pełnowartościowa dieta. Zachęcamy jednak do wprowadzenia gruntownych zmian – połączenia zdrowej diety z drugim i trzecim filarem zdrowia, czyli z regularnymi treningami oraz pracą nad równowagą psychofizyczną i motywacją.

Nasza dieta pudełkowa w Łodzi to przede wszystkim unikalny program Droga do zdrowia, składający się z trzech poziomów, które stanowią ścieżkę do osiągnięcia pełnego zdrowia – Dobry Start, Droga do Mistrzostwa i Wyzwanie Wojownika. Jeśli nie jesz mięsa, ryb, produktów pszennych czy mleka albo masz jeszcze inne wymagania żywieniowe, również znajdziemy optymalne rozwiązanie dla Ciebie. Jeśli nie jesteś pewien, na którą opcję się zdecydować, nasz dietetyk pomoże Ci wybrać dietę dopasowaną do Twoich potrzeb. Wystarczy do nas zadzwonić!

Dieta pudełkowa Łódź

Zdrowa dieta to taka, która jest urozmaicona – składająca się z nieprzetworzonych produktów z różnych grup. Nawet gdy wykluczamy z jadłospisu niektóre składniki, np. mięso, gluten czy laktozę, musimy znaleźć dla nich zdrowe zamienniki. SuperMenu to potrawy skomponowane z wartościowych źródeł białka i węglowodanów, zdrowych tłuszczów oraz mnóstwa różnokolorowych warzyw i owoców. Nie zabraknie w nich również produktów z grupy superfoods, które stanowią skoncentrowane źródło kluczowych dla zdrowia składników odżywczych. Urozmaicona dieta chroni przed niedoborami pokarmowymi.

W cateringu dietetycznym SuperMenu nie ma miejsca na wysokoprzetworzoną żywność, barwniki ani konserwanty. Potrawy komponujemy z wysokiej jakości produktów, z których większość pochodzi od polskich rolników. Nasi doświadczeni kucharze potrafią w mistrzowski sposób wydobyć smak potraw – używają do tego dużej ilości ziół i aromatycznych przypraw. Wybierając ten wyjątkowy catering dietetyczny w Łodzi, nie musisz obawiać się o nudę na talerzu. Każdego dnia będziesz mieć okazję do spróbowania czegoś nowego. Kiedy odkryjesz uroki zdrowej diety z SuperMenu, nie będziesz chciał jeść inaczej!