Catering dietetyczny Bielsko-Biała

Panująca od lat moda na zdrowy styl życia nie ominęła miasta Bielsko-Biała. Coraz częściej do swojego codziennego planu dnia wprowadzamy dawkę aktywności fizycznej. Niestety nie zawsze mamy czas na to, żeby zadbać też o odpowiednio zbilansowane posiłki. Oczywiście samodzielne ułożenie diety oraz jej przygotowanie jest możliwe, ale jest to bardzo pracochłonne zajęcie, więc nie każdy może sobie na to pozwolić. Z pomocą przychodzi nowy catering dietetyczny w Bielsku-Białej – SuperMenu stworzony przez Annę Lewandowską.

Jakie korzyści niesie ze sobą korzystanie z diety pudełkowej? Przede wszystkim wygoda – decydując się na dietę-catering zostajesz wyręczony na każdym etapie powstawania Twojego posiłku. Nie musisz robić zakupów spożywczych, gotować i pakować jedzenia do pracy, bo tym wszystkim zajmie się profesjonalna firma cateringowa. Co więcej, kurier dowiezie Twoją dietę do domu lub biura – pod wybrany przez Ciebie adres w Bielsku-Białej. Oprócz wygody catering dietetyczny jest również świetną okazją do poznania zdrowych nawyków żywieniowych. Każdego dnia otrzymasz zestaw pełnowartościowych posiłków, składających się wyłącznie ze zdrowych składników. Poznasz nowe smaki i przekonasz się, że zdrowa dieta może być smaczna i urozmaicona.

Dieta pudełkowa Bielsko-Biała

Czym wyróżnia się SuperMenu na tle innych diet pudełkowych w Bielsku-Białej. Przede wszystkim ofertą, w której oprócz popularnych pozycji, takich jak catering dietetyczny wegetariański, bezglutenowy czy dla sportowców, znajdziesz też trzyetapowy plan żywieniowy opracowany przez Annę Lewandowską i nazwany przez nią Drogą do zdrowia. Składa się z trzech poziomów: Dobrego startu, Drogi do mistrzostwa oraz Wyzwania wojownika. Celem tej wyjątkowej diety jest przede wszystkim dążenie do pełni zdrowia. Stanowi ona również wsparcie celów treningowych.

Każda pozycja w ofercie SuperMenu odpowiada na inne potrzeby żywieniowe i zdrowotne, ale jest też coś, co je wszystkie łączy – staranność w doborze najwyższej jakości składników. W naszym cateringu dietetycznym nie ma miejsca dla wysokoprzetworzonych produktów, barwników ani konserwantów. Fit posiłki skomponowane są z wysokiej jakości źródeł białka, zdrowych tłuszczów i pełnoziarnistych węglowodanów. Każdy zestaw pełen jest kolorowych warzyw, przypraw i ziół.

Zatem, jeżeli od cateringu pudełkowego oczekujesz zdrowej różnorodności, to nie mogłeś trafić lepiej. Wypełnij formularz doboru diety i zamów catering-dietę dopasowaną do swoich potrzeb!